Izsludina Rīgas Ziemassvētku egļu noformējuma veidošanas projektu atlases konkursu

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina „Ziemassvētku egļu noformējuma māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu” un aicina radošo sabiedrību iesaistīties Rīgas pilsētvides noformēšanā svētku laikā.

Konkursu rīko, lai izvēlētos atbilstošāko piedāvājumu Ziemassvētku egļu noformējuma veidošanai 11.novembra krastmalā, Doma laukumā un Rātslaukumā. Konkursa mērķis ir arī atgādināt par leģendu un turpināt popularizēt Rīgu kā pirmās Ziemassvētku egles dzimteni, veidojot Ziemassvētku egļu noformējumus mākslinieciski augstvērtīgus, radoši pielietojot gan mūsdienīgas tehnoloģijas, gan svētku simbolus un jēdzienus, gan tautas tradīciju un etnogrāfijas mantojuma mūsdienīgu interpretāciju.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv , sadaļā “Finansēšanas konkursi”.

Pieteikumi konkursā ir jāiesniedz līdz 13. oktobrim elektroniski, nosūtot projektus parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu [email protected] vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu Iesniegums iestādei, vai klātienē RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā Krišjāņa Valdemāra ielā 5, Rīgā darba laikā

Zaļā Josta - Reklāma