Izsludina konkursu jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanai 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanai. Pieteikšanās līdz 2022. gada 9. septembrim.

Konkursā finansiāli atbalstīs dažādas organizāciju rīkotas aktivitātes – mācības, stratēģiskās plānošanas domnīcu organizēšanu, publicitātes materiālu sagatavošanu un izplatīšanu, jaunatnes darba infrastruktūras darbības nodrošināšanu, kā arī iepriekš minēto aktivitāšu kombināciju. Projektus varēs īstenot laikā no 2022. gada 15. oktobra līdz 2023. gada 15. maijam.

Konkursa nolikums un ar to saistītie dokumenti pieejami RD IKSD tīmekļvietnes www.izglitiba.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi.”

Pieteikums un pievienotie dokumenti, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, vienā EDOC formāta pakotnē, kuras izmērs nepārsniedz 25 MB, līdz 2022. gada 9. septembra plkst. 16.00 jānosūta uz RD IKSD elektroniskā pasta adresi [email protected] vai oficiālo elektronisko adresi.

Konsultācijas par projektu iesniegšanu iespējams saņemt, sazinoties ar RD IKSD Jaunatnes nodaļas galveno speciālisti-eksperti Eviju Pelšu, zvanot pa tālruni 67181383 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi [email protected].

Lai sniegtu papildu informāciju par konkursa nosacījumiem un pieteikumu sagatavošanu, kā arī atbildētu uz pretendentu jautājumiem, 2022. gada 30. augustā plkst. 15.00 Rīgas pašvaldības Facebook kontā “Rīgā mācās” tiks rīkots vebinārs.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Zaļā Josta - Reklāma