Informācija par situāciju Saulkrastu slimnīcā saistībā ar Covid-19 izplatību

28. oktobrī slimnīcā tika konstatēta apjomīga Covid-19 vīrusa izplatība, kā rezultātā ir inficēti vismaz 26 cilvēki, tajā skaitā, 10 darbinieki.

Kā informē PSIA “Saulkrastu slimnīca” valdes locekle Santa Ancāne, tad reaģējot uz šo ārkārtas situāciju, pieņemts lēmumus par dienas stacionāra un traumpunkta slēgšanu no 29. oktobra līdz 9. novembrim. Slimnīcas vadība ir apzinājusi lielāko daļu kontaktpersonas, kurām sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru tiek lūgts veikt Covid-19 testu.

Īpaši aicinām pieteikties tos pacientus, kuri laikaposmā no 23.10.2020.-26.10.2020. apmeklējuši Saulkrastu slimnīcas traumpunktu vai ķirurgu konsultācijas. Uzziņas tālruni Covid-19 jautājumos: 67387661 darba dienās, laikā no 08:30 līdz 17:00 (pārtraukums no 12:30 līdz 13:00). PSIA “Saulkrastu slimnīca” administrācijas uzziņu tālrunis: 67952700

Lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu citiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama medicīniskā aprūpe vai konsultācijas, ievērojot visus drošības pasākumus, turpinās darboties Saulkrastu poliklīnika, kurā pieņems  ģimenes ārsti  un ārsti speciālisti pēc iepriekšējā pieraksta.

Pateicoties pakalpojumu daudzveidībai, Saulkrastu slimnīcā bijusi ļoti liela klientu plūsma, iespējams, tas ir bijis galvenais iemesls, kādēļ slimnīca pakļauta īpašiem riskiem.

Neskatoties uz drošības pasākumiem, kurus slimnīca veica saskaņā ar Veselības ministrijas un Nacionālā veselības dienesta norādījumiem, lēmums par visu darbinieku un visu pacientu Covid-19 testu veikšanu pieņemts pēc tam, kad tika saņemta informācija par viena Sociālās aprūpes mājas klienta inficēšanos. Saulkrastu slimnīcas rīcība bijusi izlēmīga un nekavējoša.

 Saulkrastu slimnīca veic visu iespējamo, lai apturētu Covid-19 izplatību Saulkrastos.

Aicinām sabiedrību strikti ievērot sociālās distancēšanās noteikumus. 

Zaļā Josta - Reklāma