Igaunijas braucienu platformas “Forus” braucienu skaits Latvijā strauji pieaudzis

Jūlija beigās Rīgā transporta pakalpojumu tirgū ienāca Igaunijā radīta braucienu platforma “Forus”, kas piedāvā ne tikai transporta pakalpojumus ikdienas braucieniem, bet arī inovatīvu “US Token” programmu gan autovadītājiem, gan klientiem. Pirmajā darbības mēnesī “Forus” ieguvis gan klientu, gan autovadītāju uzticību, braucienu skaitam ļoti strauji pieaugot. “Forus” tuvākajā laikā plāno attīstīties arī reģionos un piedāvāt savus pakalpojumus citās lielākajās Latvijas pilsētās – Liepājā un Daugavpilī.

2022. gada pavasarī Igaunijas braucienu platforma “Forus” uzsāk darbību gandrīz visās Igaunijas pilsētās un šī gada vasarā veiksmīgi tika ieviesta Latvijas un Lietuvas tirgū. 

Autovadītāji izvēlas labākus apstākļus

“Forus” mērķis pirmajā ienākšanas posmā Baltijas tirgos ir piedāvāt transporta pakalpojumus kā alternatīvu pieredzi jau esošajām transporta platformām ar labākiem nosacījumiem gan klientiem, gan autovadītājiem. 

“Viena mēneša laikā braucienu skaits Latvijā ir strauji audzis, un pavisam nesen “Forus” strādājošo automašīnu skaits Rīgā pārsniedza 1000 robežu, un katru dienu platformai pievienojas arvien vairāk autovadītāju. Mēs saprotam, ka tikai pievilcīgi darba apstākļi var palīdzēt mums turpināt veicināt “Forus” lojālo autovadītāju skaitu, tādēļ piedāvājam autovadītājiem motivācijas bonusus, kas tiek maksāti katru nedēļu. Uz tiem var pieteikties gan jauni, gan autovadītāji, kuri strādā citos transporta pakalpojumu uzņēmumos”, stāsta Natālija Garvilova, “Forus International” finanšu vadītāja un valdes locekle. 

Nākotnes plāni – inovatīva biznesa programma un paplašināšanās reģionos

Tuvākajā laikā “Forus” plāno piedāvāt pakalpojumus arī citās lielākajās Latvijas pilsētās – Liepājā un Daugavpilī. Pašlaik tiek strādāts pie aktīvas autovadītāju piesaistes šajās pilsētās,  lai jau no paša sākuma lietotājiem spētu nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu.

“Forus” braucienu platformas stratēģija ir ne tikai nodrošināt komfortablus braucienus, labu cenu piedāvājumu un kvalitatīvu klientu servisu, bet arī ieviest pilnīgi jaunu, inovatīvu programmu “US Token”, kas ilgtermiņā būs izdevīgi visiem! 

Inovatīvā “US Token” programma sniedz iespēju visiem platformas lietotājiem – klientiem un autovadītājiem, kļūt par uzņēmuma līdzīpašniekiem, tik vienkārši, kā tikai izmantojot “Forus” pakalpojumus. Visi “Forus” klienti un autovadītāji saviem braucieniem varēs iegūt tokenus, kas nākotnē iegūs nozīmīgu vērtību un pēc pieciem gadiem tos varēs apmainīt pret uzņēmuma akcijām. Piemēram, ja izmantojot “Forus” platformas pakalpojumus, iztērēsiet vai nopelnīsiet kopā 100 eiro, tad savā kontā nopelnīsiet 1 “US Token”. 

Zaļā Josta - Reklāma