Huawei pirmo trīs ceturkšņu ieņēmumi sasniedz 98,6 miljardus ASV dolāru

Piektdien, 23. oktobrī, uzņēmums Huawei izziņojis jaunākos biznesa rezultātus. 2020. gada pirmajos trīs ceturkšņos Huawei ieņēmumi sasnieguši 98,6 miljardus ASV dolāru – par 9,9 % vairāk nekā tādā pašā periodā pagājušajā gadā. Uzņēmuma peļņas robeža pirmajos trīs šī gada ceturkšņos bija 8 %. Līdz šim Huawei 2020. gada biznesa rezultāti sasnieguši plānoto apjomu.

Laikā, kad visa pasaule aktīvi cīnās ar Covid-19 izraisīto pandēmiju, Huawei globālā piegādes ķēde ir pakļauta spēcīgam spiedienam. Uzņēmums turpina darīt visu iespējamo, lai atrastu problēmu risinājumus, turpinātu virzīties uz priekšu un nemainīgi izpildītu savas saistības pret klientiem un piegādātājiem.

Virzoties uz priekšu, Huawei turpinās izmantot savas stiprās puses tādās informācijas un komunikācijas tehnoloģijās (IKT) kā mākslīgais intelekts, mākoņpakalpojumi, 5G un skaitļošana. Uzņēmums turpinās radīt plaši pielāgojamus risinājumus, attīstīt nozarē nozīmīgas lietojumprogrammas un kopā ar partneriem strādās pie tā, lai ikvienam sniegtu iespēju pilnvērtīgi izmantot plašās 5G tīkla iespējas. Huawei izvirzītais mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem attīstīt savu uzņēmējdarbību, kā arī atbalstīt valdības vietējās rūpniecības veicināšanā un vispārējā valsts pārvaldes uzlabošanā.

IKT ir kļuvušas par mūsdienu sabiedrības stūrakmeni un ilgtspējīgas sociālās, ekonomiskās un vides attīstības galveno dzinējspēku. Huawei uzskata, ka straujas IKT nozares attīstība balstīsies uz atklātu sadarbību un savstarpēju uzticēšanos starp nozares pārstāvjiem visā pasaulē. Tieši tāpēc uzņēmums turpinās cieši sadarboties ar globālajiem partneriem un izmantot savas inovatīvās tehnoloģijas, lai, par spīti sarežģītajai situācijai pasaulē, radītu klientiem aizvien lielāku pievienoto vērtību ar saviem produktiem un pakalpojumiem. Tāpat uzņēmums turpinās sniegt ieguldījumu pandēmijas ierobežošanā un ekonomikas izaugsmē, kā arī sniegt sociālo atbalstu sabiedrībai.

Tekstā minētie finanšu dati ir neauditēta informācija, kas sagatavota saskaņā ar Starptautiskajiem grāmatvedības standartiem (International Financial Reporting Standards).

Zaļā Josta - Reklāma