Huawei: Digitālā transformācija nodrošina uzņēmumiem un valdībām piekļuvi lielākam izaugsmes potenciālam

Līdz ar straujuinformācijasun komunikāciju tehnoloģiju (IKT) attīstību, gan uzņēmumu, gan valdību dienas kārtībā arvien biežākparādās digitālās transformācijas jautājumi. Tas nepārprotami liecina par IKTnozares izaugsmes potenciālu. Par to, kā šo potenciālu plānots attīstīt, pastāstīja viens no nozares līderiem – Huawei, iepazīstinot ar savu nākotnes vīziju ikgadējā konferencē Huawei Connect 2020. Iezīmējot nākamos attīstības soļus, uzņēmums paziņoja, kaarī turpmāk tasnodrošinās klientiem un sadarbības partneriem visus nepieciešamos tehnoloģiskos risinājumus, kas atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām. Turklāt, pateicoties sinerģijai piecās tehnoloģiskās jomās,Huawei turpinās veidot spēcīgu digitālo ekosistēmu, kas daudzām nozarēm pavērs jaunas iespējas. 

2020. gadā, pateicoties 5G tīkla attīstībai, ievērojamu izaugsmi piedzīvoja tādas IKT jomas kā globālā savienojamība, mākoņtehnoloģijas, mākslīgais intelekts (MI), inovatīvā skaitļošana un rūpnieciskās iekārtas. Tieši šīspiecasjomas un to savstarpējā sinerģija būs ganHuawei, ganarī visas IKT nozares turpmākās attīstības pamatā, uzskata eksperti. Tas palīdzēs radīt jaunas vērtības arī citur, piedāvājot praktiskus risinājumus un know-how visdažādākajāmnozarēm– rūpniecībai, transportam,izglītībai, finansēm, lauksaimniecībaiu.c. 

“Digitālā transformācija spēj nodrošināt milzīgu izaugsmes potenciālu visās nozarēs. Ieguldot vienu dolāru digitālajās tehnoloģijās, digitālās transformācijas rezultātā peļņā varam atgūtjautrīs dolārus. Kā piemēru var minēt Ķīnu. Pagājušajā gadā digitālā ekonomika veidoja apmēram trešdaļu no valsts kopējā IKP un divas trešdaļas no tās kopējās ekonomiskās izaugsmes. Tāpēc ir likumsakarīgi, ka digitalizācijas pieprasījums no valdībām un uzņēmumiem turpina pieaugt,” konferences atklāšanas uzrunā teicaHuawei priekšsēdētājs Go Pins (Guo Ping).

Izvirzot par savu prioritāti un Huawei Connect 2020vadmotīvu jaunu vērtīburadīšanu, attīstotsinerģiju piecās tehnoloģiskajās jomās,uzņēmums apliecināja arīgatavību turpināt tajās investēt. Tā globālās savienojamības jomā Huawei piedāvāja “gudro sakaru” konceptu, izvirzot par mērķi hiperautomatizēta tīkla izbūvi, kas nodrošinās visuresošo pieslēgumu ar ātrumu 1 GB un stabilu sakaru kvalitāti.

Skaitļošanas jomā uzņēmums apņēmies nodrošināt klientiem daudzveidīgu skaitļošanas jaudu, atdalot programmatūru no aparatūras, lai pielāgotu risinājumus dažādām datu apstrādes prasībām, t.sk. x86 un Kunpeng.Savukārt Huawei mākoņpakalpojumi jau tagad aptver 23 reģionus visā pasaulē un sadarbību ar vairāk nekā 1,5 miljoniem izstrādātāju.

Mākslīgā intelekta jomā uzņēmums plāno veicināt šo tehnoloģiju integrāciju galvenajās valdību un uzņēmumu biznesa sistēmās, izmantojot savus unikālos risinājumus un datus, un turpinot attīstīt jaunas MI sistēmas. 

“Mēs ticam, ka sadarbība šajās piecās tehnoloģiju jomās paver jaunas iespējas ne tikai mūsu uzņēmumam, bet vēl svarīgāk – visai nozarei. Huawei radīto tehnoloģisko jaudu ir aicināts izmantot ikviens sadarbības partneris. Kopā mēs varēsim sasniegt daudz vairāk  un radīt lielāku pievienoto vērtību arī mūsu klientiem,” uzsvēra Go Pins. 

Noslēdzot pirmo konferences dienu, Huawei priekšsēdētājs atskatījās uz 2020. gada izaicinājumiem un iedrošinājaklātesošosnepadoties grūtību priekšā, citējotslaveno dzejnieku Voltu Vitmenu: “Turiet savu sejuvienmēr pret saules gaismu –tad ēnas paliks aiz muguras”.

BALTIC CONNECT – 22. – 23. oktobrī:

Iespēja satikt galvenās Huawei runas personas, nozares ekspertus un sadarbības partnerus tiks nodrošināta arī Baltijas valstīm. Huawei aicina ikvienu interesenturezervēt š.g. 22. – 23. oktobri, lai piedalītos konferencē Baltic Connect.Pasākuma mērķis ir palīdzēt klientiem un partneriem orientēties notiekošajās izmaiņās, dalīties ar pieredzi un, darbojoties kopā, radīt jaunas vērtības. Papildu informācija par klātienes pasākumu un tiešsaistes pieslēgumu sekos tuvākajā laikā. 

Par HUAWEI CONNECT 2020 konferenci:

HUAWEI CONNECT 2020 ir ikgadējs vadošais pasākums, ko globālajai IKT nozarei organizē tehnoloģiju uzņēmums Huawei. Tas norisinās Šanhajā no 2020. gada 23. līdz 26. septembrim. HUAWEI CONNECT ir atvērta platforma, kas ir izveidota ar mērķi palīdzēt klientiem un partneriem orientēties notiekošajās izmaiņās, dalīties ar pieredzi un, darbojoties kopā, radīt jaunas vērtības. Šī gada konferencē Huawei atklāj nozares digitalizācijas tendences un iespējas, demonstrē progresīvas IKT tehnoloģijas, produktus un risinājumus, kā arī dod iespēju paraudzīties uz kopīgi radīto inovāciju “augļiem” no cita skatu punkta, daloties ar labākajiem praktiskajiem piemēriem digitālās transformācijas jomā. 

Papildu informācijai: https://www.huawei.com/en/events/huaweiconnect2020/

Zaļā Josta - Reklāma