Hospitalizēts NBA Slavas zāles iemītnieks Jūings

0
Foto: nytimes.com

Covid-19 tests pozitīvs izrādījies Džordžtaunas Universitātes basketbola komandas trenerim un NBA Slavas zāles iemītniekam Patrikam Jūingam, kurš ievietots slimnīcā.

Par to teikts universitātes paziņojumā, kurā arī paskaidrots, ka Jūngs ir vienīgais vīriešu basketbola programmas pārstāvis, kuram tests izrādījies pozitīvs un ka viņš šobrīd ievietots vietējā slimnīcā.

“Vēlos informēt, ka man izrādījies pozitīvs Covid-19 tests. Tas ir nopietns vīruss un pret to nevajag izturēties vieglprātīgi. Es gribu mudināt ikvienu, parūpēties par savu veselību un saviem mīļajiem. Šobrīd, vairāk nekā jebkad agrāk, vēlos pateikties medicīnas darbiniekiem un tiem, kas pirmie stājas pretī vīrusam. Ar mani viss būs kārtībā, kopā mēs tiksim ar visu šo galā,” paziņojumā pauž Jūings.

Šobrīd 57 gadus vecais Jūingu 1985. gada NBA draftā ar pirmo numuru izvēlējās Ņujorkas “Knicks”, bet savā 15 gadus ilgajā karjerā viņš tāpat pārstāvēja “SuperSonics” un “Magic” komandas. Viņš 11 reizes ticis iebalsots Zvaigžņu spēļu komandas sastāvā, bet 1994. gadā aizveda “Knicks” līdz NBA finālam, kurā ar 3:4 gan tika atzīts “Rockets” pārākums. NBA karjerā Jūings izcēlās ar vidēji 22,8 punktiem, 10,4 atlēkušajam bumbām un 2,7 bloķētiem metieniem mačā. 2008. gadā viņš tika uzņemts NBA Slavas zālē.

Jūings 1984. gadā absolvēja Džordžtaunas Universitāti, kuras sastāvā trīs reizes spēlēja NCAA čempionāta finālā, pēdējā no tām arī izcīnot titulu. Savas Alma mater vīriešu basketbola komandu viņš vada jau trīs sezonas, kurā izcīnītas 49 uzvaras un piedzīvoti 46 zaudējumi.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com