Mājas Sports Halepa 54 minūtēs revanšējas Aņisimovai

Halepa 54 minūtēs revanšējas Aņisimovai

Simona Halepa. Foto: Reuters/Scanpix

2018. gada “French Open” čempione Simona Halepa (WTA 2.) trešās kārtās mačā ar 6:0, 6:1 graujoši apspēlēja Amandu Aņisimovu (WTA 29.), kurai Parīzē pirms gada zaudēja ceturtdaļfinālā.

Simona Halepapagājušajā gadā vasarā notikušajā “French Open” tolaik 17 gadus vecajai Amandai Aņisimovaijūnijā zaudēja ar 2:6, 4:6, nesekmīgi pabeidzot titula aizstāvēšanas mēģinājumu. Aņisimova nepilnus 16 mēnešus vēlāk nespēja atkārtot pagājušās sezonas sniegumu, spēlējot pārāk haotiski un neprecīzi.

ASV tīnei bija vairāk tīri uzvarēto izspēļu (18:15), taču krietni vairāk arī nepiespiesto kļūdu – 32, kamēr Halepa kļūdījās tikai septiņas reizes. Aņisimova bezcerīgajā sakāvē vienīgo geimu ieguva 2. seta sākumā ar savu servi.

Turnīra galvenā favorīte Halepa karjeras garāko uzvaru sēriju pagarināja līdz 17 mačiem. Simona otro gadu pēc kārtas 4. kārtā tiksies ar jauno polieti Igu Švjonteku, kuru pērn šī posma cīņā 45 minūtēs sagrāva ar 6:1, 6:0.