Grīziņkalna parkā norisināsies “Izskrien Rīgu” trešais posms

Ceturtdien, 21. jūlijā, turpināsies skriešanas seriāls “Izskrien Rīgu”. Sportisti un aktīvās atpūtas cienītāji varēs iepazīt vēl vienu galvaspilsētas apkaimi – Grīziņkalna parku.

Dalībnieki ir aicināti pieteikties 10 kilometru, 5 kilometru vai veselības distancei, bet bērniem būs iespēja veikt ierastos 500-800 metrus. Reģistrēšanās sacensībām un papildu informācija ir pieejama tīmekļvietnē www.izskrienrigu.lv.

“Grīziņkalns būs trešā sezonas posma norises vieta un iezīmēs seriāla sezonas vidu. Tas būs interesants ar to, ka tajā būs nelieli uzkalniņi, tāpēc varētu būt izaicinošāks. Ieviestā tradīcija, proti, sacensību dienu no nedēļas nogales pārcelt uz kādu no darba dienas vakariem turpinās – arī šoreiz skrējēji var neraizēties par kādu citu sacensību izlaišanu nedēļas nogalē un doties uz “Izskrien Rīgu” ceturtdienas vakarā, tādējādi izmantojot šo skriešanas seriālu kā treniņu jaukā un draudzīgā gaisotnē kādām citām sacensībām,” uzsver organizators Jānis Vanags.

Skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” noslēgumā tiks apbalvoti labākie skrējēji 10 kilometru un 5 kilometru distancē, kur par katru posmu tiek piešķirti punkti, un sezonas pēdējā posmā labākie dalībnieki iegūs kopvērtējuma balvas.

Savukārt dalībnieki, kuri būs piedalījušies un ieguvuši rezultātu vismaz četros posmos, saņems kopvērtējuma piemiņas balvas ar pasākuma simboliku. Šī gada novitāte ir komandu un ģimeņu ieskaite, kur tiek aicināti piedalīties dažādu uzņēmumu darbinieki, sporta klubu pārstāvji, kā arī ģimenes. Sezonas noslēgumā ar goda kliņģeri apbalvos ātrākās no visām komandām un ģimenēm.

Pasākums ir pieejams pilnīgi visām sabiedrības grupām, turklāt bērniem un veselības distances dalībniekiem tas ir bez maksas. Jūnijā “Izskrien Rīgu” 1. un 2. posmā, kas notika Viesturdārzā un Ēbelmuižas parkā, piedalījās 1397 dalībnieki. Augustā veselīga dzīvesveida piekritēji būs gaidīti Dzegužkalnā un Arkādijas parkā, kur norisināsies šīs sezonas 4. un 5. posms.

Sacensību norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Tās organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar SIA “XEVENTS”.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Zaļā Josta - Reklāma