Gaidāmas lielas izmaiņas: Latvijā ienāk jauna braucienu platforma “Forus” ar inovatīva biznesa modeļa piedāvājumu gan vadītājiem, gan klientiem

Sākot ar šodienu27. jūliju, Rīgā būs pieejama jauna braucienu platforma “Forus”, kas piedāvās ne tikai transporta pakalpojumus ikdienas braucieniem, bet arī iepazīstinās ar inovatīvu programmu gan vadītājiem, gan klientiem, kas ļaus kļūt par daļu no uzņēmuma.Galvenais “Forus” mērķis ir kļūt par unikālu starptautisku pakalpojumu sniedzēju, par “superaplikāciju”, kas piedāvā saviem klientiem dažādus pakalpojumus – ne tikai transporta, bet arī citus pakalpojumus ikdienas vajadzībām zem viena uzņēmuma zīmola: kurjera, ēdiena un pārtikas piegādes u.c.

“Forus” ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots Igaunijā un tā dibinātājs, īpašnieks ir viens no veiksmīgākajiem Igaunijas uzņēmējiem Urmas Sērumā (Urmas Sõõrumaa), kuram pieder arī Igaunijas senākais privātais tradicionālo transporta pakalpojumu uzņēmums “Forus Takso”, kā arī uzņēmumu grupa, kas ietver gan nekustamo īpašumu attīstības un pārvaldības pakalpojumus, gan drošības, energoefektivitātes un uzkopšanas pakalpojumus. 

“Tikai trīs mēnešu laikā jau esam veiksmīgi ieviesuši “Forus” braucienu platformu Igaunijā un redzam lielupotenciālu visās Baltijas valstīs. Pirms divām nedēļā,braucienu platforma “Forus” tika ieviesta Lietuvā un jausākot no šodienas tā ir pieejama Latvijā, Rīgā! Mūsu mērķis ir piedāvāt “Forus” kā alternatīvu pieredzi jau esošajām braucienu platformām un ne tikai – būs iespējams arī kļūt par daļu no uzņēmuma, piedāvājot unikālu biznesa modeli “US Token” programmu gan transporta vadītājiem, gan klientiem,” stāsta “Forus” dibinātājs un īpašnieks Urmas Sērumā.

Uzņēmumā aktīvi darbojas arī Urmas Sērumā 19 gadus jaunā meita, Katrīna Sērumā (Katriin Sõõrumaa), kurapārstāv jaunās paaudzes vērtības: “Šodien lielākā daļa pakalpojumu ir pārvietoti uz lietotnēm, un klientu pieprasījums pēc pakalpojumu pieejamības lietotnēs turpina tikai pieaugt. Pati dzīvoju divās pilsētās Tallinā un Londonā, un es tiešām redzu, kā pilsētu straujā un pastāvīgā attīstība padara automašīnas īpašumtiesības dārgākas un laikietilpīgākas. Kā jaunās paaudzes pārstāve es strādāju “Forus”, lai pārliecinātos, ka mūsu braucienu platforma spēj atbilst mūsdienu jaunās paaudzes vēlmēm un vajadzībām, kā arī sekoju līdzi, lai ilgtermiņā virzāmies uz videi draudzīgāku, ātrāku un vienkāršāku pakalpojumu sniegšanu”.

Jaunais biznesa modelis

Inovāciju ieviešana un vecā biznesa domāšanas modeļu laušana ir tas, kas atspoguļo mūsdienīgu braucienuplatformu! “Forus” braucienu platformas stratēģija ir ne tikai nodrošināt komfortablus braucienus, labu cenu piedāvājumu un kvalitatīvu klientu servisu, bet arī ieviest pilnīgi jaunu, inovatīvu programmu “US Token”, kas ilgtermiņā būs izdevīgi visiem!

Inovatīvā “US Token” programma sniedz iespēju visiem platformas lietotājiem – transporta vadītājiem, klientiem un citiem iesaistītajiem, kļūt par uzņēmuma līdzīpašniekiem, tik vienkārši, kā tikai izmantojot “Forus” pakalpojumus. Visi “Forus” klienti, vadītāji un citi darbinieki saviem braucieniem varēs iegūt tokenus, kas nākotnē iegūs nozīmīgu vērtību un pēc pieciem gadiem tos varēs apmainīt pret uzņēmuma akcijām. Piemēram, ja izmantojot “Forus” platformas pakalpojumus, iztērēsiet vai nopelnīsiet kopā 100 eiro, tadsavā kontā nopelnīsiet 1 “US Token”.

“Šobrīd plānots, ka kopējais turpmāk izplatīto 30 miljonu tokenu skaits segs 3% no uzņēmuma apgrozījuma. Aptuveni pēc pieciem gadiem tos varēs apmainīt pret uzņēmuma akcijām. Tas nozīmē, ka pie labas uzņēmuma darbības, autovadītājs ar vidēju aktivitāti piecu gadu laikā saņems bonusu, piemēram, jaunas automašīnas vērtībā,” komentē Urmas Sērumā. 

Vairāk par “Forus”: www.forus.eu/lv

Zaļā Josta - Reklāma