Freiberga ”Kometa” palīdz iekārtot gultasvietas Covid-19 slimniekiem Brno izstāžu zālē

Ralfs Freibergs. Foto: HC Kometa

Čehijas hokeja komanda Brno ”Kometa”, kuras rindās spēlē latviešu aizsargs Ralfs Freibergs, šodien devusies uz Brno izstāžu zāli, kurā palīdzējusi saskrūvēt un iekārtot aptuveni 300 gultasvietas, kuras tiks veltītas Covid-19 saslimušo aprūpei.

Covid-19 pandēmija, kas kopš gada sākuma inficējusi noteiktu daļu pasaules iedzīvotāju, nesusi savas korekcijas arī sporta pasaulē. Lai arī vasarā Covid-19 izplatība samazinājās, ar rudeni tā atjaunoja savu izplatību ar jaunu sparu, liekot vairākām līgām vai nu pārtraukt savu čempionātu uz laiku vai pārcelt spēles. Izņēmums nav arī Čehijas hokeja čempionāts, kurā spēlē Ralfs Freibergs un citi latviešu hokejisti. Jau iepriekšējā nedēļas nogalē nenotika spēles Čehijā Covid-19 pandēmijas dēļ.

2. novembrī Čehijā tika reģistrēti 9241 pozitīvi gadījumi, taču šajā rudenī lielākais pozitīvu analīžu skaits tika sasniegts 27. oktobrī, kad pozitīvi testi tika atklāti 15 664 cilvēkiem. Tā kā slimnīcās sāk pietrūkt vietas tiem, kam nepieciešama hospitalizācija, tiek apsvērts gultas vietas ierīkot citur. Varšavā to izdarīja futbola stadionā, kamēr Čehijas pilsētā Brno to veic vietējā izstāžu zālē. Šodien Brno ”Kometa” hokeja komanda ar Ralfu Freibergu tās sastāvā devās uz izstāžu zāli, lai skrūvētu aptuveni 300 gultas, kas tiks veltītas Covid-19 saslimušo aprūpei.

Brno ”Kometa” Čehijas čempionātā aizvadījusi līdz šim tikai divas spēles un ar izcīnītiem diviem punktiem atrodas 11. vietā 14 komandu konkurencē.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma