Forumā “Interešu izglītība – vērtības un izaicinājums” diskutēs par inovatīvu darba formu ieviešanu mūsdienīga interešu izglītības procesa īstenošanā

Trešdien, 14.oktobrī, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas ielā 36) Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un interešu izglītības iestādēm organizē forumu “Interešu izglītība – vērtības un izaicinājumi”. Forums tiek organizēts ar mērķi veicināt jaunu, inovatīvu darba formu ieviešanu mūsdienīga interešu izglītības procesa īstenošanai. 

Foruma lektoru vidū būs gan Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes un Rīgas Stradiņu universitātes profesori, docētāji un pētnieki, gan žurnālisti, uzņēmēji, ārsti un citi nozaru eksperti, kas dalīsies ar savu pieredzi un zināšanām.

Mūsdienu straujo pārmaiņu pasaulē īpaši svarīgi spēt pieņemt izaicinājumus un pielāgoties pārmaiņām, būt atvērtam jaunām idejām. Būtiska loma ir pedagogu, audzēkņu un vecāku savstarpējai sadarbībai, labās prakses un pieredzes apmaiņai, pedagogu radošuma uzlādei, kā arī mūsdienīgai metožu un tehnoloģiju izmantošanai. Forumā būs iespēja gūt priekšstatu par 21. gadsimta tendencēm, izaicinājumiem un inovatīviem risinājumiem interešu izglītībā, uzklausīt personību stāstus, kā arī dalīties pieredzē un līdzdarboties kādā no četrām praktiskajām domnīcām: risinājumi mūsdienīgai interešu izglītībai; jēgpilns sadarbības modelis interešu izglītībā; radošuma uzlādes un izlādes instrumenti; skolotājs kā vērtība.

Foruma dalībnieku skaits klātienē būs ierobežots, ņemot vērā noteiktos distancēšanās  prasības, tomēr foruma organizatori aicina ikvienu  interesentu reģistrēt dalību un piedalīties domnīcās arī tiešsaistē. 

Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem reģistrācija dalībai foruma ir jau sākusies un reģistrēšanās saite ir nosūtīta uz izglītības iestādes e-pastu, savukārt pārējiem interesentiem dalību ir iespēja reģistrēt līdz 9. oktobrim šajā saitē.

Dalība forumā ir bez maksas. Plašāka informācija par foruma norisi ir publicēta organizatoru mājas lapās www.iksd.riga.lvwww.intereses.lv un facebook kontos. Papildu informācija zvanot uz tālruņiem 67181429263330532938533626350621.

Zaļā Josta - Reklāma