“EuroBasket” nedienas turpinās: Slovēnija paliek bez ģērbtuves, Atamans neapmierināts ar garo ceļu

Luka Dončičs. Foto: FIBA

Sestdien Eiropas čempionātā basketbolā sāksies izslēgšanas spēles. Apakšgrupu cīņām norisinoties Ķelnē, Milānā, Prāgā un Tbilisi, tagad visas komandas pārcēlušās uz Vācijas galvaspilsētu Berlīni. Ceļojums nesis nākamos neapmierinātos, kuru turnīra ietvaros nav trūcis.

Neapmierināts ar tālo ceļu bija Turcijas izlases galvenais treneris Ergins Atamans, kura vadītā komanda cīnījās Tbilisi apakšgrupā un bija ierauta kautiņa skandālā ar Gruzijas izlasi. “Pēc pēdējās spēles mēs ceļā pavadījām stundu un 15 minūtes, līdz nonācām savā viesnīcā,” stāstīja Atamans, norādot, ka tas bijis sīkums.

“Tagad no Tbilisi mums vajadzēja lidot piecas stundas, un vēl divas pavadījām, gaidot bagāžu, jo ieradāmies no valsts, kas nav Šengenas zonā. Ielidojām 18:00 un nokavējām mums paredzēto treniņa laiku. Un rīt jau 12:00 mums jāaizvada spēle. Hallē jābūt 10:30. Kas tas par Eiropas čempionātu? Vai mēs kā tāda dēļ strādājām visu vasaru?” vaicāja Atamans.

“Iedodiet mums papildus brīvdienu. Tad būs pa divām spēlēm dienā normālos laikos. Esmu pret ko tādu. Labi, Francijai apstākļi ir tādi paši. Taču – viņi spēlēja Vācijas grupā un ieradās pēc 40 minūšu lidojuma. Viņiem situācija bijusi komfortablāka,” teica turku galvenais treneris, kurš arīdzan bija neapmierināts ar Tbilisi valdījušo gaisotni.

“B grupas [Ķelne] kvalitāte bija labāka. Ne tikai spēlētāju, bet arī atmosfēras. Katrā spēlē bija pilna arēna. Tas ir īstais Eiropas čempionāts! Kad skatījos spēles, tad prātoju: kāpēc mēs spēlējam Tbilisi? Izņemot mājnieku spēles, visos pārējos mačos zālē bija 50-60 cilvēku. Tur vispār nebija nekādas atmosfēras,” stāstīja Atamans.

Savukārt Slovēnijas izlase, ieradusies uz treniņu Berlīnē, sastapusies ar secinājumu, ka Lukam Dončičam un viņa komandas biedriem nav iedalīta ģērbtuve. Pārģērbties nācies turpat pie laukuma.

Jāatgādina, ka pirms turnīra atklāšanas spēles Slovēnija secināja, ka komandas aizgādāšanai līdz arēnai nav norīkots autobuss, tāpēc spēlētāji sēdās taksometros.

Here’s Luka Doncic watching France’s practice. pic.twitter.com/TsOkhS8z2w

— Marius Milašius (@mamilasius) September 9, 2022

© 2008 – 2022, Sportacentrs.com.

Zaļā Josta - Reklāma