Ērvings par zaudējumu “Celtics” pirmajā kārtā: “Tā tam bija jānotiek”

Kairijs Ērvings. Foto: AFP/Scanpix

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tuvojas jaunā 2022./23. gada sezona. Bruklinas “Nets” spēlētājs Kairijs Ērvings atskatījās pagātnē un komentēja zaudējumu izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā pret Bostonas “Celtics” (0-4).

“Tā tam bija jānotiek,” teica Kairijs Ērvings, kurš aizvadītajā sezonā nospēlēja 29 regulārā turnīra spēles. “Tas rada motivāciju. Mums bija jāiegūst šī pieredze. Mums ar šo komandu [“Celtics”] būs jātiekas atkārtoti.”

“Bostonas spēlētāji būs tur, kur tiem ir jābūt,” Ērvings turpināja. “Es redzēju viņus uzaugam, tāpēc bija ļoti īpaši redzēt, ko viņi iespēja aizvadītajā sezonā. Esmu priecīgs, ka viņiem ceļā uz finālu bija jātiekas ar mums.”

“Nets” aizvadītajā sezonā izslēgšanas turnīrā neiekļuva uzreiz. Tai nācās spēlēt “play-in” turnīrā, jo regulāro turnīru tā noslēdza septītajā vietā. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tā zaudēja nākamajai finālistei “Celtics”. Lai arī sērija noslēdzās ar bezierunu zaudējumu (0-4), visas spēles bija līdzīgas.

Ērvings pret Bostonu vidēji guva 21,3 punktus, izcīnīja 5,3 atlēkušās bumbas un atdeva tikpar rezultatīvas piespēles, savukārt Kevinam Durentam šajā sērijā 26,3 punkti. Ērvings un Durents apvienojās 2019. gadā. Kopš tā laika Bruklina uzvarējusi tikai vienā izslēgšanas turnīra sērijā.

© 2008 – 2022, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma