Ērvings: ”Neredzu, ka mums būtu īsts galvenais treneris”

Kairijs Ērvings spēlē pret Jūtu. Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Bruklinas ”Nets” viens no līderiem Kairijs Ērvings Kevina Durenta podkāstā ”The Etcs” apgalvojis, ka nevar uzskatīt, ka šobrīd vienībai būtu galvenais treneris, ko var uzskatīt par autoritāti un arī viņš varētu strādāt šādā ampluā.

Bruklinas ”Nets”, kas pirms 2019./2020.gada sezonas piesaistīja divas līgas superzvaigznes Kevinu Durantu un Kairiju Ērvingu, sezonu noslēdza pirmajā izslēgšanas cīņu kārtā, zaudējot Toronto ”Raptors” sērijā līdz četrām uzvarām ar 0:4. Starpsezonā par pārsteigumu daudziem par vienības galveno treneri tika iecelts Stīvs Nešs, kuram tā būs pirmā pieredze šādā ampluā.

Par kārtējiem interesantajiem izteicieniem parūpējies Ērvings, sakot, ka neredz Nešu kā īstu, autoritatīvu galveno treneri: ”Es īsti neredzu, ka mums būtu galvenais treneris. Durents varētu pildīt šo lomu, tāpat es vai kāds cits.”

Lai arī Nešs savā intervijā pēc darba iegūšanas apgalvoja, ka viņam ir labas attiecības ar Ērvingu, basketbolists atzīst, ka nemaz tik labi pazīstami abi nav: ”Mēs vienu reizi pastrādājām 2014.gadā un es viņu respektēju. Satiku viņu, kad Nešu uzņēma Slavas zālē un apskāvu. Es vēlos tādu treneri, kas saprot, ka vispirms esmu cilvēks, es rūpējos par daudziem un tad nāk basketbols, ko mīlu. Mēs esam vienmēr dzirdējuši, ka viņš bijis lielisks basketbolists, bet pēc sarunām ar Stīvu varēja saprast, kāpēc mums varētu sanākt laba sadarbība. Mums nevajag kādu, kas ienāk ar savu filozofiju un izmaina visu, ko esam līdz šim darījuši.”

Tāpat podkāstā Ērvings dalījās ar viedokli, ka šī ir pirmā reize, kad spēles beigās ne tikai viņš būs labākā opcija metiena izpildīšanai: ”Visās komandās, kurās esmu spēlējis līdz šim, esmu uzskatījis, ka esmu labākā izvēle pēdējo uzbrukumu izspēlēs. Šī ir pirmā reize, kad tā nav un, visticamāk, Kevins šo metienu sev var izkārtot krietni vienkāršāk. Vienmēr vēlos izpildīt pēdējo sekunžu metienu, tanī pat laikā uzticoties saviem komandas biedriem. Nav tā, ka neuzticējos, taču uzskatīju, ka esmu labākā opcija.”

Šie izteikumi tika uztverti kā kritika bijušajam komandas biedram Lebronam Džeimsam, ko pēcāk Ērvingam nācās skaidrot savā Twitter profilā, tikmēr Skips Beiless tam piekrita.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma