Ēriksens: “Karjera “Inter” nav izvērtusies tā, kā gribētos”

Kristians Ēriksens. Foto: PC/Scanpix

Itālijas A Sērijas kluba Milānas “Inter” un Dānijas izlases uzbrūkošais centra pussargs Kristians Ēriksens, kurš tikai gada sākumā pievienojās Itālijas futbola klubam, paziņojis, ka “Inter” komandā nejūtas laimīgs, kā arī nesaņem to spēles laiku, ko bija gaidījis. Jāatgādina, ka Ēriksens iepriekš spēlēja Anglijas Premjerlīgas komandā “Tottenham”.

“Nē, šī situācija nepavisam nav tā par kuru es biju sapņojis,” Ēriksens atklāja Itālijas televīzijas kanālam “TV2 Sport”. “Domāju, ka jebkurš spēlētājs vēlas spēlēt pēc iespējas vairāk, bet treneris ir tas, kurš izlemj – kurš spēlēs, bet kurš sēdēs uz soliņa.”

“Interesanta ir situācija, ka fani ļoti vēlas, lai es spēlēju vairāk,” dānis turpināja. “Tāpat arī es vairāk vēlētos atrasties laukumā, bet trenerim ir savs skatījums, un es, kā spēlētājs, viņa lēmumus respektēju un pilnībā pieņemu.

“Tāpat nevarētu teikt, ka komanda šobrīd spēlē ļoti labi. Tomēr saprotu arī to, ka arī bez manis pagājušajā sezonā komandai izdevās tikt pie uzvarām. Šobrīd es koncentrējos uz savu sniegumu, bet skatīsimies, kas notiks transfēru periodā.”

Baumo, ka interesi par Dānijas izlases spēlētāju izrāda bijusī komanda “Tottenham”, kā arī aizvadītās sezonas UEFA čempionu līgas fināliste Parīzes PSG. Ēriksens “Inter” rindās aizvadījis 33 spēles, kuru laikā guvis tikai četrus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma