“Enefit” uz “Verde” telpām pārcels trīs grupas uzņēmumu birojus 

Modernā Skanstes biznesa kvartāla piepildījums ar uz ilgtspēju orientētiem uzņēmumiem kļuvis vēl kuplāks – to apliecina Rīgas zaļākā biroju kompleksa “Verde” un Enefitgrupas, kas ir lielākais vēja enerģijas ražotājs Baltijā un otrais lielākais elektroenerģijas tirgotājs Latvijā, nule noslēgtais ilgtermiņa sadarbības līgumsDarījums paredz telpu nomu divos “Verde” A ēkas stāvos – 9. stāvā tiks iekārtoti “Enefit” biroji, bet 1. stāvā  Latvijā pirmais “Enefit” privāto un juridisko klientu apkalpošanas centrs. 

Zīmīgi, ka jaunās “Enefit” biroja telpas būs trīs reizes lielākasnekā šobrīd – virs 900 m2, un turpmāk zem viena “Verde” jumta apvienosies visi trīs Enefit uzņēmumi Latvijā – “Enefit”, “Enefit Connect” un “Enefit Green”. Tas atvieglos ikdienas darbu efektivitāti. Tāpat kā līdz šim, arī jaunajās telpās uzņēmums darbosies hibrīda režīmā – būs gan atvērtā tipa darbavietas, gan atsevišķi kabineti, kā arī “metropoles” tipa zona. Svarīgi, ka jaunajā birojā būs vairākas telpas sapulcēm, diskusijām, prāta vētrām, arī atpūtai un neformālām sarunām. 

Krists Mertens, “Enefit” valdes priekšsēdētājs: “Mūsu uzņēmums strauji aug un attīstās, līdz ar to arī vajadzība pēc daudz lielākām biroja platībām. Tamdēļ telpu izvēle jaunajā “Verde” kompleksā ir likumsakarīgs solis, jo labiekārtota un ērta vide ir kritiski svarīga efektīvam darbam. Zaļā enerģija un ilgtspējīgi risinājumi ir viens no “Enefit” darbības stūrakmeņiem. Mūsu uzdevums arī turpmāk būs radīt vērtību radošu un gudru enerģijas risinājumu nodrošināšanu Latvijas uzņēmumiem un mājsaimniecībām, kā arī būt sabiedrotajam ceļā uz ilgtspējīgu un dabai draudzīgāku saimniekošanu. Mūsuprāt, biroju komplekss “Verde” tam ir piemērota vieta, jo tas saskan ar mūsu vērtībām un atbilst modernas darba vides vajadzībām”.

“Enefit” ir otrs lielākais elektroenerģijas tirgotājs juridisko personu segmentā un trešais lielākais elektroenerģijas tirgotājs privātpersonu segmentā Latvijā. Līdztekus elektroenerģijas tirdzniecībai, “Enefit” Latvijā veic atjaunīgās enerģijas un energoefektivitātes projektu attīstību un finansēšanu, kā arī sniedz dabasgāzes tirdzniecības pakalpojumu virknei Latvijas mazo un lielo uzņēmumu. Savu darbību Latvijā veic kopš elektroenerģijas tirgus liberalizācijas pirmsākumiem, jau vairāk kā 16 gadus.

Pateicoties straujai uzņēmuma attīstībai, pastāvīgi aug ne tikai klientu portfelis, bet arī tā komanda. Šobrīd par visām “Enefit” klientu enerģijas vajadzībām ikdienā rūpējas 70 profesionāļu liela komanda.

Iveta Lāce, “Verde” komercdirektore: “Esam patiesi gandarīti, ka “Verde” būs zaļa ne vien ārēji, pateicoties energoefektīvai arhitektūrai un bagātīgiem apstādījumiem, bet arī iekšēji – uz ilgtspēju orientētu nomnieku dēļ. To apliecina mūsu sadarbība ar Baltijā lielākā vēja enerģijas ražotāja “Eesti Energia” meitasuzņēmumu “Enefit”. Zīmīgi, ka šis progresīvais un uz zaļu domāšanu orientētais uzņēmums ir kļuvis ne vien par mūsu biroju telpu, bet arī par servisa zonas pirmo nomnieku, kas rezultēsies ar pirmā “Enefit” klientu apkalpošanas centra atvēršanu Latvijā, kurā privātie un juridiskie klienti varēs saņemt konsultācijas klātienē – tas tiks iekārtots “Verde” A ēkas 1. stāvā”.

Kā iepriekš ziņots, “Verde” ir pirmais “Capitalica Asset Management” īstenotais projekts Latvijā, kura attīstībā tiks ieguldīti vairāk nekā 65 miljoni eiro. Objekta būvniecības procesa vadītājs ir “SBA Group” meitasuzņēmums “Notus Developers”, projekta ģenerālbūvnieks  – būvkompānija “Velve”, bet ekskluzīvais iznomāšanas partneris – Latvijā vadošā nekustamo īpašumu aģentūra “Colliers”. Šobrīd par biroju kompleksa nomniekiem jau ir kļuvuši tādi uzņēmumi kā “Swisscom”, “Decta”, KPMG Latvijā”, “Swetch”, “Alppes Capital”, “Workland” un “Enefit”.

Zaļā Josta - Reklāma