“Dzintars” piesaka sevi miegu veicinošu produktu kategorijā ar 7 jauniem “Hypno Pharma” produktiem

Baltijā vadošais kosmētikas ražotājs “H.A.Brieger”piesaka sevi miegu veicinošu ķermeņa skaistumkopšanas un relaksācijas produktu kategorijāUzņēmums ir radījis pavisam jaunu zīmola “Dzintars”labsajūtas produktu līniju “Hypno Pharma”. Tās klāstā ir septiņi kosmētiskie un relaksācijas produkti ar baldriānu un melatonīnu, kas radīti ar mērķi mazināt stresu, palīdzēt atpūsties, labāk iemigt un uzlabot vispārējo labsajūtu. 

Mierīgs noskaņojums un kvalitatīvs miegs ir ne vien cilvēkufiziskās un mentālās veselības pamatā, bet arī dzīvesstilatendence, kas pāris aizvadītajos gados pandēmijas un citu apstākļu dēļ ir pieņēmusies spēkā un skar arī kopjošās ķermeņa kosmētikas nozariTāpēc ar lielu cieņu pret zīmola “Dzintars” tradīcijām un tā cienītāju labsajūtu, radījām pavisam jaunu “Hypno Pharma” produktu līniju. Tas ir mans personīgais lolojums, jo miega problēmas ir raksturīgas arī man. Tāpēc esmu pati izmēģinājusi visus produktus un varu apgalvot, ka tie sniedz baudpilnumultisensoru pieredzi un ikvakara relaksāciju mājās, saka“H.A.Brieger” līdzīpašniece un vadītāja Anastasija Udalova.

“Hypno Pharma” klāstā ir četri vannas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, kas paredzēti lietošanai vakara rituālā pirms gulēšanas. Vannas un dušas putu (350 ml), vannas sāls (400 g) un ķermeņa krēma (250 ml) formulās ir zinātniski pierādīto aromātisko vielu kombinācija, kas papildināta ar ķermeni un prātu nomierinošo baldriānu, melatonīnu, vērmelēm un apiņiem. Savukārt ķermeņa skrubja (300 ml) formulā ir apvienots baldriāns ar koriandra, apelsīnu lapu un vērmeles ēteriskām eļļām, kas ļauj padarīt ādu maigu, gludu un ar vieglu sagatavoties naktsmieram. 

Līdztekus inovatīvo “Dzintars” produktu līniju papildina arī divi relaksāciju veicinoši aksesuāri un viens uztura bagātinātājs. Proti – “Hypno Pharma” klāstā ir relaksējošasojas vaska svece (150 g) ar baldriāna un citu aromātisku sastāvdaļu smaržu, kā arī ar rokām darināts un dabīgs griķu kakla spilvens lina auduma apvalkā, kas ir īpaši iemidzinošs, ja tiek nedaudz uzsildīts . Pēc “H.A.Brieger” īpašā pasūtījuma radīta arī nomierinoša un aromātiska lauku tēja “Zelta sapnis” (150 g), kuras sastāvā ir tādi Latvijā izaudzēti un ar rokām lasīti augi un ziedi kā baldriāns, vīgrieze, kaķumētra, mārsils, melisa, kliņģerīte, virši. 

Relaksējošie “Hypno Pharma” produkti, tai skaitā trīs dāvanu komplekti, ir jau nopērkami internetveikalāwww.dzintars.lv, u/v “Stockmann” un skaistumkopšanas veikalu ķēdē “Douglas” visā Latvijā.  

Zaļā Josta - Reklāma