Divas lieliskas dāvanas četrkājaino draugu saimniekiem

Četrkājainie draugi ir lieliski sabiedrotie, kas mūsu dzīvē ienes daudz prieka. Tie uzlabo mūsu pašsajūtu, palielina laimes hormona līmeni un mazina stresu. Tāpat tie liek būt aktīviem, pavadot kopīgi laiku spēlējoties vai dodoties garās pastaigās. Samsung Electronics Baltics apkopojis pāris praktiskas dāvanas, kuras novērtēs ikviens mājdzīvnieka saimnieks. 

#1 Bezvadu putekļusūcējs
43 % Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka izmanto putekļusūcēju, lai satīrītu mājdzīvnieku spalvas, liecina Samsung Electronics Baltics veiktā aptauja*. Bezvadu putekļusūcējs būs universāls palīgs mājas uzkopšanā, jo to var pielāgot dažādiem grīdas segumiem. Daudziem putekļusūcējiem ir rotējošs korpuss, kuru var atvienot, kā arī maināmie uzgaļi. Tādejādi tas transformējas mazākā putekļusūcējā, ļaujot tīrīt, piemēram, dīvānus. Ar to ir iespējams savākt ne tikai putekļus, bet arī mazgāt grīdas – ja tas atbalsta mazgāšanas funkciju, atliek pievienot mitrās tīrīšanas lupatiņas un tas būs gatavs darbam.

“Divi no galvenajiem iemesliem, kāpēc izvēlos bezvadu putekļusūcēju – tas darbojas ar uzlādes akumulatoru un nav nepieciešams vads. Līdz ar to darba lauks nav ierobežots – varu sūkt pat trepes. Maināmie uzgaļi ļauj to transformēt un pielāgot dažādu virsmu, priekšmetu tīrīšanai. Izmantoju to arī auto tīrīšanai – tā kāts ir regulējams un viegli varu piekļūt visiem stūriem, kā arī iztīrīt zem krēsliem. Regulāri mašīnā pārvadāju suņus, tāpēc ļoti novērtēju šīs funkcijas. Kopš man ir Samsung JET bezvadu putekļusūcējs, mājas un mašīnas tīrīšana ir kļuvusi par patīkamu un ērtu nodarbi. Putekļusūcējs ir jaudīgs un spēj labi uzsūkt suņu spalvas, kas manās mājās un mašīnā ir ik dienu,” uzsver kinoloģe un trīs haskiju saimniece Monta Biņķe.

#2 Viedais piekariņš, kas palīdzēs noteikt mīluļa atrašanās vietu
Nereti mājdzīvnieki mēdz noklīst vai dodas garākā apgaitā pa ierasto rajonu bez pavadoņa, sagādājot raizes saviem saimniekiem. Saimnieks savu mīluli var atrast, pateicoties līdzcilvēku palīdzībai. Piemēram, ja mājdzīvniekam ir mikročips vai kakla siksniņas piekariņš ar saimnieka telefona numuru. Taču tagad sava mājdzīvnieka gaitām var sekot līdzi arī tiešsaistē, jebkurā brīdī redzot tā atrašanās vietu. Laba dāvana būs Galaxy SmartTag piekariņš, kas darbojas savienojumā ar Bluetooth. To ir viegli  piestiprināt pie mājdzīvnieka kakla siksniņas un tas palīdzēs noteikt mājdzīvnieka atrašanās vietu 120m diapazonā. Ja mājdzīvnieks atradīsies ārpus diapazona, pat esot bezsaistē ir iespējams izmatot skenētus datus, lai to atrastu.

*Tiešsaistes aptauju veica “Samsung Electronics Baltics” laikā no laikā no 2020. gada 17.-25. novembrim sadarbībā ar pētījumu aģentūru “Norstat”. Aptaujā Latvijā piedalījās 1003 respondenti no dažādām vecuma grupām, Igaunijā – 1001, bet Lietuvā – 1002