Diskutēs par viedpilsētas risinājumiem Rīgā

Otrdien, 20. oktobrī, plkst. 15.00 Rātsnamā pulcēsies pašvaldības darba grupa Rīgas kā viedpilsētas attīstībai.

“Lai attīstītu produktīvu sadarbību ne tikai ar privāto sektoru, bet arī ar akadēmisko, esam uzrunājuši vienus no spējīgākajiem un pieredzējušākajiem Latvijas uzņēmumu un institūtu pārstāvjiem, kas strādā pie viedpilsētu risinājumu attīstības. Tāpēc ceram, ka būs produktīva un uz mērķi orientēta diskusija,” pauda Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktore, Viedpilsētas darba grupas vadītāja Ilze Purmale.

Pasākuma pirmajā daļā Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja Inese Andersone informēs par iespējamo virzību, attīstot viedpilsētas risinājumus. 

Savukārt diskusijas otrajā daļā “LMT” Biznesa vadības dienesta projektu vadītājs Jēkabs Groskaufmanis runās par mobilajām tehnoloģijām kā viedas pilsētas stūrakmeņiem. Bet uzņēmuma “dots.” Informācijas tehnoloģiju risinājumu un attīstības vadītājs Aigars Jaundālders prezentēs viedplatformas pilsētām.

Noslēgumā interesentiem būs pieejama Elektronikas un datorzinātņu institūta direktora vietnieka attīstības jautājumos Dr. Kaspara Ozola prezentācija “Pētniecības nozīme un tendences viedpilsētas jomā – EDI pieredze”.

Zaļā Josta - Reklāma