Diriģente Eimija Andersone un komponiste Lolita Ritmanis Rīgā ierakstīs koncertuzveduma “Varones: Pārmaiņu balsis” mūziku

0

Diriģente un producente Eimija Andersone un komponiste Lolita Ritmanis Rīgā ierakstīs koncertuzveduma “Varones: Pārmaiņu balsis” mūziku, aģentūru LETA informēja komponiste.

24.februārī Rīgā ieradīsies amerikāņu diriģente un producente Eimija Andersone un latviešu komponiste Lolita Ritmanis, lai sadarbībā ar latviešu mūziķiem ierakstītu koncertuzveduma “Women Warriors: The Voices of Change” jeb “Varones: Pārmaiņu balsis” muzikālo materiālu.

Līdz pat 2.martam Andersone un Ritmanis kopā ar Losandželosā dzīvojošo skaņu inženieri Marku Mattsonu un Vari Kurmiņu Latvijas Radio 1 studijā ierakstīs visus 19 skaņdarbus.

“Varones: Pārmaiņu balsis” orķestra ierakstam sadarbībā ar Edgaru Saksonu tiks atlasīti mūziķi no labākajiem Rīgas orķestru mūziķiem, turklāt ieraksta laikā tiks filmēti materiāli gaidāmajai dokumentālajai filmai, kuru paredzēts sūtīt uz filmu festivāliem un izmantot reklāmas materiālos īpašiem projektiem ar orķestriem un universitātēm.