CrossChem atklāj AdBlue® rūpnīcu Norvēģijā 

100 % Latvijas kapitāla uzņēmums un globāls auto ķīmijas ražotājs CrossChem jūnijā pēc sešu mēnešu intensīva darba atvēris jaunāko AdBlue® un AUS40® rūpnīcu Norvēģijā. Rūpnīca atrodas netālu no galvaspilsētas Oslo, tās tapšanā un infrastruktūrā ir ieguldīts gandrīz miljons eiro. Rūpnīca spēs saražot 25 miljonus litru produkcijas ik gadu. 

CrossChem valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons skaidro, ka uzņēmuma vietas izvēle pirmajai CrossChem rūpnīcai Norvēģijā nebija nejauša, jo tai ir jānosaka kurss CrossChem turpmākajām aktivitātēm šajā reģionā. Tuvāko gadu laikā uzņēmums plāno investēt vēl vairākus miljonus eiro un attīstīt plašu ražošanas un izplatīšanas tīklu Norvēģijā.

“Beidzot esam spēruši šo ilgi gaidīto soli, ienākot pasaules lielākā AdBlue® ražotāja mājās. Skandināvijā CrossChem ir klātesošs jau vairāk nekā 10 gadus un iegūtā atzinība no klientiem un sadarbības partneriem deva mums nepieciešamo pārliecību šī projekta realizācijai. Esam gandarīti par CrossChem komandas profesionāļiem, kas šī brīža sarežģītajos ģeopolitiskajos apstākļos darbus paveica laikā un pēc iepriekš noteiktā plāna realizēja ieceri,” tā Ričards Andersons. 

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100 % Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst pasaulē lielākā AdBlue ražotāja “CrossChem International” grupā, kas ražošanai izmanto, pašu izstrādāto CL* tehnoloģiju, lai iegūtu augstvērtīgāko AdBlue un kas sniedz uzņēmumam ievērojamas konkurētspējas priekšrocības. CrossChem International ir Vācijas auto industrijas asociācijas VDA (Verband der Automobilindustrie) akreditēts un ieguvis vispasaules preču zīmes lietošanas licenci. CrossChem kopš 2007. gada nodrošina Latvijas un pasaules lielākos transporta parkus, degvielas uzpildes staciju tīklus un gala patērētājus ar šiem transporta nozarei svarīgajiem produktiem. 

*CL – CrossLine sistēma, kas ietver iekārtas un procesus, maksimāli efektīvai AdBlue ražošanai atbilstoši ISO22241 standartam.

Zaļā Josta - Reklāma