CrossChem apgrozījums 2022. gada deviņos mēnešos sasniedza gandrīz 30 miljonus eiro

2022. gada pirmajos deviņos mēnešos Latvijas uzņēmuma SIA CrossChem neto apgrozījums sasniedza 29,5 miljonus eiro, kas ir par 80 % vairāk nekā gadu iepriekš pērn šajā pašā laika posmā ražotājs apgrozīja 16,4 miljonus eiro, liecina uzņēmuma neauditētais finanšu pārskats. 

“2022. gads Eiropai ir bijis izaicinājumu gads, jo īpaši videi draudzīgu produktu ražošanas jomā, kurā CrossChem specializējas. Taču, neskatoties uz to, CrossChem Latvijas komanda ir paveikusi lielisku darbu, attīstot gan esošos, gan jaunos projektus Latvijā un visā pasaulē. Nozīmīgākie no paveiktajiem darbiem ir testēšanas laboratorijas, kā arī jaunas automātiskās ražošanas un iepakošanas līnijas ar uzlabotu ātrumu izveide Olainē. Tāpat arī 3. ceturksnī atjaunojām CrossChem sertifikāciju atbilstoši ISO 9001 un ISO 14001 standartiem, kas vēlreiz pierāda, ka esam soli priekšā saviem konkurentiem,” uzsver  Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs. 

Uzņēmums turpina veiksmīgi attīstīt iepriekš plānotos projektus. CrossChem ieņēmumu prognoze 2022. gadam ir paaugstināta no iepriekš augustā izziņotajiem 30 miljoniem eiro — uzņēmums plāno ieņēmumus 40 miljonu eiro apmērā.

Zaļā Josta - Reklāma