Čeku loterijas novembra izlozes uzvarētājiem jāpiesakās VID līdz 10. janvārim

Svētdien, 2022. gada 11. decembrī, TV3 raidījumā “SuperBingo” tika paziņoti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās čeku loterijas naudas balvu un papildu balvu laimētāji novembra mēnesī. No čeku loterijas novembra izlozei reģistrētajiem 610 994 čekiem, kvītīm, biļetēm un internetā apmaksātajiem rēķiniem izlozētas 39 tradicionālās naudas balvas un trīs naudas balvas 500 eiro apmērā tieši nozaru izlozes ietvaros, kā arī piecas papildu balvas, ko sarūpējuši VID Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki.

Lai gan čeku loteriju ir paredzēts 2023. gadā neturpināt, šogad visu decembri loterija vēl notiek. Decembrī saņemtos čekus un citus attaisnojuma dokumentus iedzīvotāji ir aicināti reģistrēt loterijai līdz pat nākamā gada 5.janvārim. Savukārt 2023. gada janvārī norisināsies decembra čeku izloze, bet februārī – 2022.gada fināla izloze.

Tiem loterijas dalībniekiem, kuri laimējuši kādu no novembra naudas balvām vai Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildu balvām, ir jāpiesakās VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) 30 dienu laikā no izlozes rezultātu publicēšanas dienas, tas ir, līdz 2023.gada 10. janvārim (ieskaitot). Savukārt, tiem, kuri saņēma īsziņu, ka viņu novembra čeks tiek virzīts izlozei 2022. gada fināla izlozei – 14 dienu laikā jeb līdz šī gada 25. decembrim (ieskaitot). 

Ja laimīgais dokuments ir rēķins, loterijas dalībniekam EDS jāiesniedz ne vien rēķins, bet arī bankas maksājuma izdruka par to, ka rēķins ir apmaksāts.

Joprojām visus decembrī saņemtos čekus, kvītis, biļetes un arī internetā apmaksātos rēķinus vismaz 5 eiro vērtībā var reģistrēt čeku loterijas tīmekļvietnē www.cekuloterija.lv līdz pat 5. janvārim. Decembra izlozes rezultāti tiks paziņoti janvāra otrajā svētdienā, 8. janvārī, bet lielā 2022. gada fināla izloze notiks 2023. gada februārī un izlozes rezultāti būs zināmi 19. februārī.

Decembrī turpinās arī šī gada noslēdzošā ceturkšņa tematisko nozaru izlozes. Tāpēc arī decembrī aicinām iedzīvotājus pievērst īpašu uzmanību tam, vai darījumu apliecinošs dokuments – čeks, kvīts vai rēķins – tiek saņemts, pērkot apģērbu un apavus, vai iepērkoties lietotu mantu bodītē vai antikvariātā. Tas tādēļ, ka, reģistrējot tieši šo nozaru attaisnojuma dokumentus, būs iespēja laimēt trīs naudas balvas 500 eiro vērtībā, jo šī gada pēdējā ceturksnī kā īpašās ir izvēlētas nozares, kas saistītas ar apģērbu, apavu un tekstilizstrādājumu mazumtirdzniecību dažādās tirdzniecības vietās.

Svarīgi, ka čeks, kvīts, biļete un rēķins ir ne vien oficiāls darījuma apliecinājums, bet arī garantijas dokuments un tagad arī loterijas biļete, lai pretendētu uz čeku loterijas laimestiem!

Čeku loterijas dalībnieki vēl arī šī gada decembrī var pretendēt uz 35 naudas balvām 100 eiro vērtībā, trīs laimestiem 5 000 eiro vērtībā un vienu laimestu 10 000 eiro apmērā, bet trīs naudas balvas 500 eiro vērtībā decembrī tiks izlozētas tikai starp nozares čekiem.

Plašāka informācija pieejama tīmekļa vietnē www.cekuloterija.lv. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz tālruņa numuru67120011 vai rakstīt uz e-pasta adresi: [email protected].

Zaļā Josta - Reklāma