Bosnija kandidātu sastāvā iekļauj NBA spēlējošos Nurkiču un Musu

Jusufs Nurkičs. Foto: AFP/Scanpix

Bosnijas un Hercegovinas galvenais treneris Vedrans Bosničs paziņojis to kandidātu loku, starp kuriem izraudzīsies sastāvu gaidāmajām novembra beigās 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm Sarajevā. Kandidātu sarakstā iekļauti divi NBA spēlētāji – Portlendas ”Trailblazers” basketbolists Jusufs Nurkičs un Rodiona Kuruca komandas biedrs Brukinas ”Nets” Džanans Musa. Nav gan zināms, vai abi basketbolisti varēs palīdzēt izlasei gaidāmajās cīņās.

Novembra beigās Bosnijas un Hercegovinas pilsētā Sarajevā tiks aizvadīts sabraukums, kur tiks aizvadītas H grupas trešās un ceturtās spēles. Latvijas komanda, kas turnīru sākusi ar diviem zaudējumiem, 27. novembrī spēlēs ar Grieķijas izlasi (2 uzvaras), bet 29. novembrī ar Bosnijas un Hercegovinas vienību (1-1). Vēl H grupā spēlē Bulgārijas izlase (1-1). Turnīru paredzēts beigt februārī, kad notiks vēl viens sabraukums. Finālturnīram kvalificēsies trīs labākās komandas. Iepriekš Latvija jau paziņoja savu paplašināto kandidātu loku, iekļaujot tajā arī Vašingtonas ”Wizards” centra spēlētāju Anžeju Pasečņiku, taču šobrīd nav līdz galam zināma basketbolista dalība.

Bosnijas izlases galvenais treneris Vedrans Bosničs paziņojis savu paplašināto kandidātu loku, tajā iekļaujot NBA spēlējošos tautiešus. Tā, piemēram, kandidātu lokā redzams Portlendas ”Trailblazers” spēlējošais Jusufs Nurkičs un Rodiona Kuruca komandas biedrs Bruklinas ”Nets” Džanans Musa. Tāpat kandidātu sarakstā var atrast basketbolistus, kas ikdienā spēlē tādu valstu basketbola klubos kā Spānijas, Grieķijas, Itālijas, Rumānijas, Francijas, Slovēnijas, Horvātijas, Beļģijas, Bulgārijas, kā arī vietējās līgas.

Vedrans Bosničs atzina, ka daudz kas ir mainījies kopš februāra spēlēm: ”Pandēmijas dēļ ir ļoti daudz izmaiņu kopš februāra spēlēm. Mēs cerējām uz divām mājas spēlēm, kuras būs piepildītas ar mūsu līdzjutējiem, taču diemžēl tas nebūs iespējams. Mums gan vajadzētu tāpat būt motivētiem, kā arī šajās spēlēs mums jāparāda raksturs, vienotība un upurēšanās savas valsts labā.”

Bosnijas un Hercegovinas izlase šajā sabraukumā aizvadīs spēli pret Latviju un Bulgāriju.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma