Bolt ievieš dzeramnaudas funkciju kopbraukšanas lietotnē

0

2020. gada 8. jūnijs, Rīga – Bolt, Eiropas vadošā transporta platforma, ir ieviesusi jaunu funkciju, kas pieejama aplikācijā, ļaujot pasažieriem atstāt dzeramnaudu šoferiem brauciena beigās. 

Lai izmantotu jauno funkciju, platformas lietotājiem nepieciešams atjaunināt Bolt lietotni. Pasažieri redzēs iespēju atstāt dzeramnaudu brauciena beigās, kad tiem tiks lūgts novērtēt braucienu. Būs iespēja izvēlēties no jau piedāvātām summām vai ierakstīt konkrētu summu pašam. Šāda iespēja būs pieejama 15 minūtes pēc brauciena beigām. Šoferi dzeramnaudu saņems pilnā apmērā. Lai izmantotu jauno funkciju, visiem Bolt aplikācijas lietotājiem jāpārliecinās, ka ir veikts pēdējais lietotnes atjauninājums.

Kārlis Ķezberis, Bolt reģionālais vadītājs Latvijā, saka: “Katru dienu Bolt šoferi strādā, lai nodrošinātu, ka cilvēki, kam nepieciešams pārvietoties pa pilsētu, to var darīt droši. Mēs ieviešam dzeramnaudas funkciju, lai ļautu pasažieriem pateikties un izrādīt atbalstu šoferiem šajos laikos.”

Par iespēju atstāt saviem vadītājiem dzeramnaudu interesējas arī pateicīgie pasažieri, liecina aplikācijā atstātās klientu atsauksmes. Itin bieži šoferi izpalīdz klientiem ar dažādu iekdienas likstu atrisināšanu: “Vadītājs man ārkārtīgi palīdzēja – mēs vairākas reizes mainījām maršrutu, jo mēs centāmies atrast manu datoru. Liels Tev paldies!” Tāpat cits pasažieris raksta, ka vēlas nosūtīt savam vadītājam dzeramnaudu pateicībā par izpalīdzēšanu – vadītājs atrisinājis šī cilvēka pāpratumu ar kāda lielveikala personālu, pagaidījis viņu pie aptiekas un palīdzējis arī uznest līdz mājoklim lielos pirkumus: “Viņš tiešām izglāba manu dienu. Nē, patiesībā – visu manu nedēļu! Tāpēc MILZĪGS PALDIES Tev! Es vēlos, kaut vienmēr varētu Tevi dabūt par savu Bolt vadītāju!”

Šajā pavasarī Bolt lietotājus iepazīstināja arī ar “Protect” kategoriju, kurā automašīnas ir nodrošinātas ar plastikāta aizsargbarjeru, kas ierobežo gaisa apmaiņu starp šoferi un pasažieriem, tādejādi samazinot vīrusa izplatības risku.