Bolt iepazīstina ar mikromobilitātes drošības ceļvedi, veicina atbildīgu elektrisko velosipēdu un skrejriteņu izmantošanu

0

2020. gada 29. jūlijs, Rīga – Bolt, vadošā Eiropas transporta platforma, laiž klajā mikromobilitātes drošības ceļvedi – lietotnes rīku komplektu, kas klientiem palīdzēs atbildīgi un droši izmantot skrejriteņu un elektrisko velosipēdu koplietošanas pakalpojumus. Bolt ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas savā lietotnē pievieno šādu ceļvedi.

Bolt reģionālais vadītājs Latvijā Kārlis Ķezberis stāsta: “Bolt misija ir padarīt pilsētas transportu pieejamāku un atbildīgāku. No vienas puses, mēs esam uzņēmušies atbildību par transporta nozares ietekmi uz vidi un esam apņēmušies Bolt platformai pievienot vairāk koplietošanas un elektriskos transportlīdzekļus, taču mēs arī palīdzam saviem klientiem būt atbildīgiem par viņu pašu un apkārtējo drošību, braucot ar elektrisko velosipēdu vai skrejriteni”.

Lai piekļūtu drošības ceļvedim, lietotājiem jāpārslēdz Bolt lietotne uz skrejriteņu režīmu un ekrāna apakšējā labajā pusē jāizvēlas vairoga ikona. Drošības ceļvedī ietilpst šādas sadaļas:

  • Kā braukt – padomi un pamācības iesācējiem.
  • Iesācēja režīms – šis rīks iesācējiem ļauj ierobežot maksimālo ātrumu, lai novērstu pēkšņu paātrinājumu un palīdzētu iemācīties braukt ar skrejriteni.
  • Drošības padomi – šajā sadaļā ir atgādinājumi par atbildīgu un drošu braukšanu.
  • Vietējie noteikumi – lietotāji var uzzināt par vietējiem noteikumiem, kas saistīti ar mikromobilitāti pilsētā.

Bolt e-skrejriteņu un elektrisko velosipēdu koplietošanas pakalpojums veicina Bolt Zaļo plānu – uzņēmuma ilgtermiņa apņemšanos samazināt tā ekoloģiskās pēdu nospiedumu, platformai pievienojot vairāk koplietojamu un elektrisku transportlīdzekļu.