Bolt Food lietotnē turpmāk iespēja atstāt tējas naudu kurjeram

2022. gada 4. oktobrī – Bolt Food ēdienu piegādes platformā, pasūtot maltīti, būs iespēja atstāt tējas naudu kurjeram. Tējas naudu iespējams pievienot pasūtījumam brīdī, kad tiek apstiprināta pasūtījuma kopsumma – tējas naudas summa tiek pieskaitīta grozam un piegādes vai iepakojuma maksai. Pēc veiksmīgas piegādes, visa tējas naudas summa nonāk pie kurjera. Jaunā funkcija darbosies visās Latvijas pilsētās, kur pieejams Bolt Food.

“Lielai daļai Latvijas iedzīvotāju ir pašsaprotami – ja maltīte tiek ieturēta restorānā, atstāt tējas naudu viesmīlim. Līdzīgi esam raduši risinājumu atstāt tējas naudu kurjeram ar lietotnes starpniecību. Bolt Food kurjeri piegādes veic gan ar velosipēdu, gan skrejriteni, bieži nelabvēlīgos laika apstākļos, un rūpējas par to, lai ēdiens tiktu piegādāts atbilstoši klienta prasībām. Tagad klientiem ir iespēja pateikt paldies tieši savam kurjeram. Pēc veiksmīgi izpildītas pasūtījuma piegādes, kurjers var saņemt klienta pateicību,” saka Bolt Food vadītāja Latvijā Marija Šapovalova.

Lai tējas naudas pievienošana grozam būtu ērtāka, izveidotas noklusējuma opcijas, ar vienu pogas spiedienu var atstāt viena, divu vai trīs eiro lielu tējas naudu. Ja piegāde nav apmierinoša, tējas naudu kurjeram iespējams atcelt – tādā gadījumā, jāsazinās ar atbalsta dienestu un nauda klientam tiek atgriezta. Tējas naudu kurjeram iespējams atstāt arī pasūtot pārtikas un citus produktus no Bolt Market, kas klientiem pieejams Bolt Food aplikācijā.

Latvijā Bolt Food nodrošinātā ēdienu piegāde ir pieejama Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī un Rēzeknē. Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams lejupielādēt Bolt Food lietotni Apple vai Android ierīcēs. Pasūtījuma veikšanai jānorāda piegādes adrese, jāizvēlas restorāns, jāatzīmē ēdieni un jāapmaksā pasūtījums ar bankas karti mobilajā lietotnē. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas tiks uzrādīts gan gaidāmais piegādes laiks, kam iespējams sekot līdzi arī reāllaikā, gan pasūtījuma kopsumma. Šobrīd Bolt Food pakalpojumi ir pieejami vairāk nekā 70 pilsētās 20 valstīs Eiropā un Āfrikā. 

Zaļā Josta - Reklāma