Bojā gājis “Lukoil” direktoru padomes vadītājs Ravils Maganovs. Viņš izkritis pa slimnīcas sestā stāva logu  

“Lukoil” direktoru padomes vadītājs Ravils Maganovs gājis bojā pēc tam, kad izkritis pa slimnīcas logu, ziņo telekanāls REN, nenorādot informācijas avotu.

67 gadus vecais naftas kompānijas topmenedžeris ārstējās Centrālajā klīniskajā slimnīcā Maskavā — nodaļā, kas atrodas sestajā stāvā, vēsta “Meduza”.

“Interfax” avots arī pavēstīja, ka Maganovs gājis bojā. “Šorīt Maganovs izkrita pa slimnīcas palātas logu. No gūtajām traumām viņš nomira,” sacīja aģentūras sarunu biedrs.

Tāpat par viņa nāvi paziņojis “Telegram” kanāls “Mash”. No publikācijas izriet, ka viņš varētu būt izdarījis pašnāvību. Neatkarīgu apstiprinājumu šai informācijai nav.

Maskavas tiesībsargājošajās iestādēs TASS apstiprināja, ka pa Centrālās klīniskās slimnīcas logu izkritis vīrietis, viņš gājis bojā. Bojāgājušā vārds netiek atklāts.

“Lukoil” notikušo pagaidām nav komentējis.

1980. gados Maganovs strādāja “Langepasņeftegaz”, kas bija iekļauts 1991. gadā dibinātā “Lukoil” sastāvā. Maganovs ir kompānijas “Lukoil” nosaukuma autors.

Kopš 1993. gada viņš ietilpa “Lukoil” direktoru padomē, 2020. gadā to vadīja. Kopš 2006. gada Maganovs ieņēma kompānijas pirmā izpildviceprezidenta amatu. Ravils Maganovs ir “Tatņeft” ģenerāldirektora Naila Maganova brālis.

Zaļā Josta - Reklāma