Beilam pirmie vārti pēc atgriešanās, “Tottenham” paceļas uz otro vietu Premjerlīgā

Garets Beils. Foto: RS/Scanpix

Vakara noslēdzošajā Anglijas Premjerlīgas 7. kārtas mačā “Tottenham” savā laukumā uzvarēja “Brighton” – 2:1. Harijs Keins šajā mačā guva savus 149. vārtus Premjerlīgā, tādējādi iekļūstot starp visu laiku desmit labākajiem Premjerlīgas vārtu guvējiem, bet pirmos vārtus pēc atgriešanās “Tottenham” rindās guva Garets Beils.

Noslēdzošais Premjerlīgas 7. kārtas mačs iesākās ar 11 metru soda sitienu jau 12. minūtē. Adams Lalana savdabīgā veidā pārkāpa noteikumos pret šosezon lieliski sezonu iesākušo Hariju Keinu. Noteikumi tika pārkāpti tuvu 16 metru līnijai, un VAR par šo pārkāpumu piešķīra 11 metru soda sitienu. Jau pieminētais Keins sita nekļūdīgi, tādējādi gūdams savus sestos vārtus šosezon 1:0. Pateicoties vārtu guvumam, Keins ielauzās visu laiku labāko Premjerlīgas vārtu guvēju “top 10” – anglim šie bija 149. vārti Premjerlīgā. No aktīvajiem spēlētājiem desmitniekā ir vien Serhio Agvero (180 vārtu guvumi). Puslaika turpinājumā mājiniekiem tik viegli neklājās, jo “Brighton” labi spēlēja aizsardzībā, kā arī spēja veidot uzbrukumus uz “Tottenham” vārtiem. Neskatoties uz to, rezultāts pēc pirmā puslaika vēstīja 1:0 par labu “Tottenham”.

Ko nospēja izdarīt pirmajā puslaikā, to “Brighton” futbolisti izdarīja otrā puslaika sākumā – 56. minūtē izlīdzinājumu panāca 20 gadus vecais anglis Tariks Lemptijs 1:1. Pirms tam asi nospēlēja “Brighton” futbolists, bet mača tiesnesis, apskatot video atkārtojumu, noteikumu pārkāpumu nefiksēja, un vārti netika atcelti. Lemptijam šie bija pirmie vārti “Brighton” sastāvā. 68. minūtē jaudīgs sitiens padevās Erikam Lamelam, bet “Brighton” sākumā glāba vārtu stabs, bet uzreiz pēc tam vārtsargs Roberts Sančess. 73. minūtē Garets Beils, kurš laukumā nāca uz maiņu, izvirzīja vadībā “Tottenham” – velsietis teicami sita ar galvu un guva savus pirmo vārtus pēc atgriešanās kluba rindās. Beils iepriekšējos vārtus “Tottenham” rindās guva pirms septiņiem gadiem un 166 dienām. Viesi atlikušajā laikā daudz kontrolēja bumbu, cenšoties panākt izlīdzinājumu, bet viņiem tas neizdevās, un mačs noslēdzās ar “Tottenham” pirmo uzvaru savā laukumā šosezon – 2:1.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma