Basketbola kluba “TTT-Rīga” jaunās sezonas nodrošināšanai piešķirs 450 000 eiro

Rīgas domes un “Rīgas satiksmes” kopīgi dibinātā basketbola kluba “TTT-Rīga” jaunajai sezonai un kluba dalībai Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas turnīrā pašvaldības kapitālsabiedrība “Rīgas satiksme” novirzīs 450 000 eiro no savas peļņas. To trešdien, 7. jūlijā, atbalstīja pašvaldības deputāti Rīgas domes sēdē.

Īstenojot atbildīgu finanšu pārvaldību, kā arī nodrošinot caurspīdīgu uzņēmuma darbību, “Rīgas satiksme” 2019. un 2020. gadu ir noslēgusi ar peļņu, nodrošinot stabilu finanšu situāciju. Tas ļauj daļu peļņas novirzīt uzņēmuma līdzdibinātā basketbola kluba “TTT-Rīga” jaunajai sezonai un dalībai Eirolīgā.

“Rīgas satiksme” kapitālsabiedrības un pašvaldības kopīgajam nodibinājumam “TTT-Rīga” piešķirs finansējumu 450 000 eiro apmērā. Finansējums paredzēts dalībai Starptautiskās Basketbola federācijas sieviešu Eirolīgas turnīrā, kā arī jauniešu talanta turpmākai attīstībai, nodrošinot profesionālu spēlētāju Latvijas sieviešu basketbola izlasei izaugsmi. Eirolīgā spēlē labākās 16 Eiropas komandas un tas ir augstākais līmenis sieviešu basketbolā ar pasaules zvaigžņu līdzdalību.

Zaļā Josta - Reklāma