“Barbora.lv” atver jau ceturto preču komplektēšanas centru

Šodien, 1.oktobrī, Latvijā vadošais pārtikas interneta veikals “Barbora.lv” atver jau ceturto preču komplektēšanas centru Rīgā, Saharova ielā 20A. Jaunatvērtais komplektēšanas centrs sniedz iespēju paplašināt “Barbora.lv” darbību, piegādājot pasūtījumus arī Ropažu novadā. Tagad “Barbora.lv” klientu pasūtījumus komplektē četros preču komplektēšanas centros un veic piegādes Rīgā, tās apkārtnē, Jūrmalā un Salaspilī.

“Jaunā komplektēšanas centra atvēršana ir būtisks solis uz vēl efektīvāku klientu apkalpošanu, ļaujot mums būt gataviem vēl lielākam pieprasījumam. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka ātra un droša pārtikas un ikdienas preču pasūtīšana internetā ir pieejama pēc iespējas vairāk Latvijas iedzīvotājiem. Jaunatvērtais preču komplektēšanas centrs sniedz iespēju paplašināt piegādes teritoriju – tagad piegādājam pasūtījumus arī Ropažu novadā, kā arī klientiem piedāvāt vēl pieejamākus piegādes laikus. Tāpat arī varam nodrošināt vēl ātrāku piegādi, klientiem piegādājot preces jau pasūtījuma veikšanas dienā,” stāsta Sanita Bērziņa, interneta veikala “Barbora.lv” vadītāja.

Sanita Bērziņa skaidro, ka nepieciešamība pēc iespējas drošākā veidā iegādāties pārtiku ir būtiski ietekmējusi cilvēku iepirkšanās paradumus, un cilvēku skaits, kas dod priekšroku pārtikas iegādei internetā ar piegādi līdz namdurvīm, stabili pieaug. Salīdzinot pērnā gada pirmos astoņus mēnešus ar šo pašu laika posmu šogad (janvāris – augusts), “Barbora.lv” klientu skaits ir dubultojies.

Uzņēmums rūpīgi seko līdzi pieprasījumam pēc “Barbora.lv” pakalpojumiem, tāpēc, augot darba apjomam, nepieciešamības gadījumā tiks radītas papildu darba vietas. 

Kā ziņots iepriekš, “Barbora.lv” ārkārtējās situācijas laikā atvēra produktu saņemšanas punktus “Maxima” veikalos visā Latvijā, tādējādi piedāvājot ērtu un drošu produktu saņemšanu arī Latvijas reģionos. Šobrīd “Barbora.lv” produktu saņemšanas punkti pieejami 26 Latvijas pilsētās.

Zaļā Josta - Reklāma