Baltijas loģistikas uzņēmums Balti Logistika atver savu filiāli Minskā

0

Balti Logistika, viens no vadošajiem loģistikas uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā jau 15 gadus, šodien, 1. jūnijā, atver savu filiāli Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Tas stiprinās pozīcijas Baltkrievijā un palīdzēs uzņēmumiem optimizēt piegādes ķēdes, padarot pasaules transporta risinājumus vēl efektīvākus. Par Minskas filiāles vadītāju iecelta Leili Guļijeva no Latvijas, kura jau vairākus gadus ir Balti Logistika pārdošanas vadītāja Baltijā. 

Līdz ar šo paplašināšanos, Balti Logistika kļūst par globālās loģistikas kompānijas UPS Supply Chain Solutions oficiālo pārstāvi arī Baltkrievijas tirgū. Balti Logistika ir ilgstoša pieredze gaisa, jūras un dzelzceļa pārvadājumu organizēšanā. 

“Mūsu biznesa modelis Baltijā šodien ir labi pierādījies – esam piedzīvojuši stabilu izaugsmi, pēdējo četru gadu laikā dubultojot uzņēmuma apgrozījumu. Mēs saredzam, ka tagad ir īstais laiks paplašināties arī ārpus Baltijas,” saka Leili Guļijeva, Balti Logistika pārdošanas vadītāja Baltijas valstīs un filiāles direktore Baltkrievijā

Pateicoties gadu gaitā uzkrātajai kompetencei un fiziskajai klātbūtnei Baltijā, Balti Logistika uzņēmumiem spēs piedāvāt konkurētspējīgus un efektīvus globālā transporta risinājumus Baltkrievijā.

Pēc L. Guļijevas teiktā, dzelzceļa transportam ir nozīmīga loma Baltkrievijas tranzīta biznesā. “Konteinervilcieni, kas pārvietojas starp Ķīnu un Baltkrieviju, ļauj mums rast sinerģiju kravas pārvadājumos starp Āziju un Baltiju un mūsu klientiem piedāvāt elastīgākus transporta risinājumus,” norāda L. Guļijeva, un turpinot, “pēdējos gados Ķīna ir veikusi lielus ieguldījumus dzelzceļa infrastruktūras attīstībā, kas ir veicinājis ievērojamu dzelzceļa pārvadājumu īpatsvara palielinājumu uz Āziju, kas turpināsies arī nākotnē.”