Atceltie koncerti, izrādes un pasākumi Latvijā

0

“Nekas vēl nebeidzas! Ņemot vērā šī brīža situāciju, aicinām vērst uzmanību ne tikai uz pārcelto pasākumu jaunajiem datumiem, bet arī sekot līdzi aktuālākajai informācijai par pasākumiem, kuru norise paredzēta pēc 14. aprīļa – valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumiem! #TiksimiesDrīz #PaliecMājās

🔜 Grupas Sudden Lights koncerts “Vislabāk ir tur, kur manis nav” Hanzas Perons no 20. marta tiek pāracelts uz 22. maiju. Biļetes, kas iegādātas uz koncertu 20. martā, ir derīgas ieejai koncertā 22. maijā.

🔜 Koncertprogramma Pa Apli – VCP, Edavārdi, ansis and K.Prauliņa no 28. marta tiek pārcelts uz 14. oktobri. Pasākuma dalībnieki sola, ka rudenī sastāvs būs vēl lielāks un muzikāli jaudīgāks.

🔜 Grupas Triana Park koncerti Koncertzāle “Valmiera” un Hanzas Perons attiecīgi tiek pārcelti no 10. aprīļa uz 23. oktobri Valmierā un no 27. marta uz 15. oktobri Rīgā.

🔜 Laime Pilnīga koncerts “Atoms” koncertzālē Palladium Riga tiek pārcelts uz rudeni! Koncerta sākotnējais datums bija paredzēts 17. aprīlis, tomēr, vadoties pēc situācijas, organizatori lēmuši koncerta norises datumu mainīt uz 6. novembri.

🔜 Akadēmiskās mūzikas koncerts “Saltatio Mortis” no 20. marta tiek pārcelts uz 10. oktobri. Pasākuma organizatori aicina sekot līdzi festivāla un koncerta izmaiņām facebook lapā – Lorem Ipsum.

🔜 Baltkrievu dueta Super Besse koncerts klubā ONE ONE tiek pārcelts uz vēlāku laiku. Precīzs datums tiks izziņots tiklīdz būs skaidrība par ārkārtas situācijas atrisināšanos.

❗️ Dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls Kontaktor tiek ATCELTS! Visiem, kas iegādājušies biļetes uz festivālu ”Kontaktor” biļešu tirdzniecības platformā AULA tiks izsūtīts e-pasts ar norādēm par naudas atgriešanu. Ja e-pastu nesaņemat, lūdzam elektroniski sazināties ar mums, izmantojot e-pasta adresi info@aula.lv.”

📲AULA facebook page