“Arēnā Rīga” šodien uzstāsies itāļu tenors Andrea Bočelli

0

 “Arēnā Rīgā” šodien plkst. uzstāsies pasaulslavenais itāļu tenors Andrea Bočelli, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāve Danute Vareikaite.

Kopā ar Bočelli koncertā uzstāsies diriģents Karlo Bernini, dziedātājas Frančeska Maionči un Ilārija Della Bidia, vijolniece Anastasija Petrišaka, kā arī Kauņas Valsts koris un Lietuvas Valsts simfoniskais orķestris.

Maionči operdziedātājas izglītību ieguva 2018.gadā, bet jau saņēmusi prestižus apbalvojumus un uzstājusies uz dažādām Itālijas un citu valstu skatuvēm. 2017.gadā viņa izpildīja Mimī lomu Džakomo Pučīni operā “Bohēma” un šajā gadā debitēja arī Vīnes filharmonijā, izpildot ārijas un duetus no tādām operām kā Džakomo Pučīni “Džanni Skiki” un Džuzepes Verdi “Traviata”. 

Bidia kopš 2011.gada kā viesmāksliniece uzstāja Bočelli koncertos, tostarp jau 2017.gadā kopā ar Bočelli viesojusies Rīgā. Savas akadēmiski klasiskās studijas viņa attīstījusi pop-modernā stila virzienā, dziedot uz Itālijas un pasaules nozīmīgākajām skatuvēm. 

Savukārt Petrišaka ieguva muzikālo izglītību Itālijā un muzicējusi daudzās pasaules prestižākajās koncertzālēs. No 15 gadu vecuma viņa sadarbojas ar Bočelli, kas aicina viņu kā viesmākslinieci savos koncertos Itālijā un citās valstīs.

Koncerts notiks šodien plkst.19 “Arēnā Rīga”.