Ar želejas konfektēm un kivi – zīmola “Kārums” klāstā divi jauni biezpiena sieriņi

Atsaucoties uz patērētāju lūgumiem, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union atsācis ražot Kārums kivi biezpiena sieriņu jaunā veidolāLīdztekus leģendārā gardumu zīmola klāstu papildinājis arī pavisam jauns sieriņš ar želejas konfektēm. Abu produktu receptes ir izstrādātas Food Union grupassvaigo piena produktu Izcilības centrā Rīgā, bet to izstrādē investēti 15 tūkstoši eiro. 

Sākotnēji abi sieriņi būs pieejami tikai Latvijas veikalu tīklos un e-veikalos. Bet jau drīzumā tos ir plānots eksportēt kā uzLietuvu un Igauniju, tā arī uz Lielbritāniju, Īriju un citām tuvākām un tālākām Eiropas valstīm. 

Jaunais “Kārums” sieriņš ar krāsainām želejas konfektēm (45 g) līdzinās mājās gatavotajam biezpiena gardumam ar marmelādes gabaliņiem, tikai tam ir ērtāka forma un šokolādīga glazūra. Savukārt kivi biezpiena sieriņš (45 g) ir jau iepriekš zināmās “Kārums” garšas atkalatgriešanās, bet jaunā veidolā – našķis viscaur ir maigā un kivi raksturīgā zaļganā tonī, kas panākts, receptē izmantojot tikai dabīgas izcelsmes krāsvielas. 

Ja uz Kāruma iepakojuma redzamais vārnēna simbolsvarētu runāt, viņš pateiktu, ka jau atkal ir sadzirdējis uzstājīgo patērētāju lūgumus par vēl vienas nostaļģiskāssieriņu garšaatgriešanu  kiviKopumā šogad Kārums klāstā atgriezām jau trīs iepriekš iecienītas biezpiena sieriņu garšas. Un varu pačukstēt, ka gada nogalē prezentēsim vēl vienu, bet līdz šim vēl nebijušas garšas Kārums jogurtu,atklāj “Food Union” pienproduktu zīmola vadītāja Ilva Veidemane 

Abi jaunie biezpiena sieriņi “Kārums” ir jau nopērkami “Food Union” internetveikalā www.pienaveikals.lv un veikalu ķēdē “Rimi”. Drīzumā produkti parādīsies arī citos tirdzniecības tīklos un mazākos veikaliņos visā Latvijā.

Zaļā Josta - Reklāma