Apps UP atgriežas ar vairāk nekā miljonu ASV dolāru vērtām naudas balvām 

HUAWEI attīstītāji izsludina Huawei globālo aplikāciju inovāciju konkursu (Global App Innovation Contest 2022Apps UP), aicinot attīstītājus visā pasaulē pārbaudīt savas prasmes. Sākot ar 2022. gada 24. jūniju, reģistrācija ir pieejama visā pasaulē. Šī gada tēma ir „Kopā mēs radām inovācijas” (“Together We Innovate”), un Apps Up, tāpat kā iepriekšējos gados, ir sagatavojis dāsnu balvu fondu vairāk nekā viena miljona ASV dolāru apmērā, lai mudinātu iesniegt pieteikumus, kas patērētājiem sniedz nepārtrauktu, digitālu un inovatīvu pieredzi.

Konkurss ir norisinājies jau divus gadus pēc kārtas, saņemot gandrīz 10 000 pieteikumu no teju 10 000 attīstītājiem, un tas ir radījis platformu, kurā attīstītāji var īstenot savus sapņus pasaules līmenī.

„Konkurss norisinās trešo gadu pēc kārtas,” konkursa atklāšanas pasākumā stāstīja HuaweiPatērētāju mākoņpakalpojumu ekosistēmas biznesa vienības prezidents Vangs Jū (Wang Yue). „Huaweicer apvienot attīstītāju prasmes visā pasaulē, lai nodrošinātu viedās lietotnes un pieredzi Huaweiierīcēs lietotājiem visā pasaulē, ļaujot baudīt nākotnes digitālās tehnoloģijas jau šodien.”

Apps Up 2022 paredz septiņas balvu kategorijas piecos reģionos.

Konkurss notiks Eiropā, Āzijā, Klusā okeāna reģionā, Latīņamerikā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā un Ķīnā vienlaikus, un tas norisināsies vairākos posmos: reģistrācija un iesniegšana, priekšatlase, sabiedriskā apspriešana un reģionālie fināli.

Papildus balvām Best App, Best Game, Best Social Impact App, All-Scenario Coverage Award un Tech Women’s Award kategorijā Ķīnas konkursa reģionam šogad tiek piešķirta balva kategorijā „Labākā Huawei Mobile Services (HMS)inovācija”, kas mudina izstrādātājus radīt lietotnes, kurās integrētas jaunas HMS iespējas un pakalpojumi, kā arī studentu inovāciju balva, ar kuru tiek apbalvoti izcili izstrādātāji – studenti par inovatīviem darbiem, kuros tiek iekļauta Seamless AI pieredze.

Dažos konkursa reģionos ar mērķi lokalizēt HMSekosistēmu ir izveidotas arī īpašas balvas, tostarp balva par labāko lietotni arābu valodā Tuvo Austrumu un Āfrikas konkursa reģionā, labākā spēļu inovāciju balva Latīņamerikas konkursa reģionā un AppGallery uzlecošās zvaigznes balva Āzijas un Klusā okeāna konkursa reģionā.

Apps Up 2022 piedāvā jaunus un aizraujošus pamudinājumus konkursa dalībniekiem

Šogad konkursa dalībnieki var saņemt arī virkni aizraujošu stimulu, tostarp AppGallery Connect bezserveru pakalpojumu kuponus.

Atbilstoši Seamless AI life stratēģijai Huawei ir radījis vairākas HMS iespējas, kas atbalsta virkni ierīču un nepārtraukti nodrošina lietotājiem labāku AI dzīves pieredzi dažādās jomās.

Huawei HMS ekosistēma turpinās atbalstīt attīstītājus. Apps UP kā viena no daudzajām platformām, kas ir pieejama izstrādātājiem, lai pievienotos HMS ekosistēmai, iedvesmos izstrādātājus radīt vēl vairāk revolucionāru AI life lietotņu un pakalpojumu dažādās jomās, kas paredzēti lietotājiem visā pasaulē.

Papildu informācijai apmeklējiet:

https://developer.huawei.com/consumer/en/activity/digixActivity/digixdetail/201655277856046898

-Beigas-

Par HUAWEI Mobile Services (HMS)

HUAWEI Mobile Services ir daļa no Huawei Consumer Business koncerna, kura mērķis ir piedāvāt pilnīgu mobilo pieredzi lietotājiem visā pasaulē. 2021. gada 31. decembrī HUAWEI Mobile Services bija 730 miljoni lietotāju vairāk nekā 170 valstīs, nodrošinot viedu dzīvi ikkatram Huaweiierīces lietotājam.

Zaļā Josta - Reklāma