Andžejs Ļebedevs jaunajā sezonā būs “Vilks”

Andžejs Ļebedevs jaunajā sezonā brauks Krosno "Wilki" sastāvā.

2017. gada Eiropas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs jaunajā sezonā pārstāvēs Polijas eWinner 1. līgas jaunpienācēju Krosno komandu “Wilki”. Aizvadītajā sezonā “Vilki no Krosno” pārliecinoši uzvarēja 2. līgas čempionātā.

Krosno komandu pēc sezonas pameta 2. līgas labākais braucējs Vadims Tarasenko (startēdams “viesa” lomā, bija labākais arī Daugavpils “Lokomotīves” rindās 1. līgā), kurš turpmāk pārstāvēs Bidgoščas vienību “Polonia” (1. līga). Jau neilgi pēc sezonas beigām bija runas par iespējamo Andžeja Ļebedeva pāriešanu uz Krosno komandu, bet tagad tas jau ir noticis fakts.

Aizvadītajā sezonā pašreiz labākais Latvijas spīdveja meistars bija Ekstralīgas komandā Ribņikas ROW (izkrita no Ekstralīgas), taču 24. jūnijā guva smagu kājas traumu (pēdējā braucienā sadursmē, ko izraisīja paša komandas biedrs) un atgriezās mototrekā jau tikai tuvāk sezonas izskaņai. Ekstralīgā Andžejs aizvadītajā sezonā paspēja aizvadīt tikai desmit braucienus un jau otrajā mačā piedzīvoja smagu kritienu…

Sezonas beigās Ļebedevs paspēja piedalīties vairākās sacensībās un tajā skaitā gan Zviedrijas Elitserien čempionātā, gan kopā ar Oļegu Mihailovu un Jevgeņiju Kostigovu ieguva Eiropas vicečempiona titulu pāru sacensībās, bet Balakovas “Turbina” rindās kļuva par Krievijas čempionu. Krosno komandai vajadzēja aizvietotāju Tarasenko un izvēle krita uz Ļebedevu. Līgums parakstīts uz vienu sezonu.

“Wilki” komandas rindās bez Ļebedeva jau ir pieredzējušie poļu spīdveja meistari Mateušs Ščepanjaks un Daniels Jeleņevskis, kā arī aizvadītās sezonas 2. līgas labākais juniors Patriks Vojdīlo, Vitālijs Kotļars (Vladivostokas spīdveja audzēknis), slovāks Dāvids Pacalajs un juniors Kacpers Pžibiļskis. Tuvākajā laikā Krosno kluba vadība grasās paziņot vēl par dažu spīdvejistu pievienošanos komandai.

Andžejam Ļebedevam jaunajā sezonā jākļūst par vienu no Krosno komandas līderiem, viņš cer būt arī viens no labākajiem braucējiem visā 1. līgā un atgādināt par sevi starptautiskajā līmenī.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma