Alaba nespēj vienoties ar “Bayern”, interesi izrāda “Real”, “Barcelona” un “Juventus”

Dāvids Alaba. Foto: imago/Eibner Europa

Vācijas futbola flagmanis Minhenes “Bayern” vairs neplāno piedāvāt līguma pagarinājumu austrietim Dāvidam Alabam. Šāds lēmums pieņemts pēc tam, kad Austrijas izlases spēlētājs un viņa pārstāvji atteikušies no jau piedāvātā līguma.

“Bayern” prezidents Herberts Hainers atklājis, ka klubs vairs neplāno piedāvāt jaunu līgumu 28 gadus vecajam Dāvidam Alabam, kurš nav pieņēmis piedāvāto līgumu. Minhenes klubs piedāvāja austrietim piecu gadu līgumu, kas viņam ļautu tikt pie aptuveni 11 miljoniem eiro. Ar dažādiem bonusiem šī summa varētu pieaugt pat līdz 15 miljoniem eiro. Par Alabu interesi izrāda tādi klubi kā Turīnas “Juventus”, Madrides “Real” un “Barcelona”.

“Šajā nedēļas nogalē situācija attiecībā uz Alabu ir mainījusies,” teica Hainers. “Šo piedāvājumu nosūtījām kādu laiku atpakaļ. Mums tas patiešām likās labs piedāvājums. Oktobrī tikāmies un vēlējāmies saņemt skaidrāku atbildi, bet līdz pat vakardienai nebija saņēmuši atbildi.”

“Alabas pārstāvis ar mums sazinājās un atklāja, ka piedāvājums neapmierinot viņus,” turpināja “Bayern” prezidents. “Pēc šāda pavērsiena esam nolēmuši anulēt piedāvājumu un neturpināt sarunas.” Austrijas izlases spēlētājs, kurš var spēlēt vairākās pozīcijās, pārstāvot “Bayern”, izcīnījis divus Čempionu līgas titulus, deviņus Bundeslīgas titulus un sešus Vācijas kausus. Viņš kluba rindās aizvadījis 394 spēles, kuru laikā guvis 31 vārtus un izdarījis 49 rezultatīvas piespēles. Līgums ar “Bayern” beigsies 2021. gada vasarā.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma