“Akropolē” atklāts Baltijā pirmais “Ballzy Lifestyle” koncepta veikals ar nosaukumu “Ballzy Ice”

9. oktobrī, iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” apmeklētājiem ver vaļā savas durvis jauns veikals “Ballzy Ice”, kas ir unikāls un vienīgais šāda koncepta brīva laika apavu veikals Baltijā. Daudzi pazīst “Ballzy” kā specializētu basketbola veikalu, līdz šim lielāko Latvijā un Ziemeļeiropā. Tagad zīmols iepazīstina Latvijas iedzīvotājus ar jaunu konceptu – “Ballzy Ice”, kas piedāvā plašu brīvā laika apavu klāstu dažādām gaumēm no tādiem pasaules zīmoliem kā Jordan, Nike, Adidas, Vans, Puma, Converse, Karhu un Crep Protect.

Līdz šim atsevišķi “Ballzy” veikali veiksmīgi darbojušies ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Somijā, iemantojot klientu uzticību ar savu spilgto interjeru, augstas klases preču piedāvājumu un profesionālu attieksmi pret ikviena apmeklētāja vajadzībām. Turpinot attīstību Baltijas valstīs, par jaunā veikala mājvietu Latvijā izvēlēts iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”. Katrs koncepta veikals tiek veidots ar unikālu interjeru un īpašu dizainu. 

“Mums ir liels prieks, ka jaunais “Ballzy Ice” veikals mājos “Akropolē” – jaunākajā un mūsdienīgākajā iepirkšanās centrā Latvijā, kas apmeklētājiem nodrošina patiešām īpašu modes un izklaides pieredzi – tāpat, kā to dara ikviens “Ballzy” veikals, kas ir unikāla nosaukuma un dizaina telpa ar īpašu gaisotni. Diemžēl šoreiz, rūpējoties par klientu veselību un drošību, no plašākām publiskām aktivitātēm par godu “Ballzy Ice” atklāšanai nolēmām atteikties. Taču, atzīmējot šī jaunā koncepta ienākšanu Latvijā, atklāšanas nedēļā veikala apmeklētājus sagaidīs patīkami pārsteigumi un īpaši piedāvājumi,” sola Austris Krūmiņš, “Ballzy Ice” pārstāvis. 

“Esam patiesi priecīgi paplašināt savu nomnieku loku ar jaunā koncepta “Ballzy Ice” veikalu,  piedāvājot apmeklētājiem vēl plašākas iepirkšanās iespējas, lai ikvienam būtu iespēja vienuviet atrast visu nepieciešamo kā ikdienai, tā arī īpašiem momentiem. Esmu pārliecināta, ka “Ballzy Ice” veikala pamanāmais interjers, pozitīvā gaisotne un jaunākās kolekcijas piesaistīs ne tikai brīva un sportiska stila piekritējus, bet arī ikvienu, kam svarīgs komforta un individualitātes apvienojums,” uzsver iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja Zane Kaktiņa.

Jaunais “Ballzy Ice” veikals iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” atrodas 1. stāvā, starp E un F ieejām. Iepazīties veikalā ar daudzveidīgu pasaules slaveno zīmolu piedāvājumu apmeklētāji aicināti katru dienu no plkst. 10:00 līdz 22:00. Par godu atklāšanas svētkiem, no 9. līdz 16. oktobrim “Ballzy Ice” saviem pircējiem dāvina -20% atlaidi visām precēm.

Lai iepirkšanās būtu ne tikai ērta un patīkama, bet esošajos apstākļos pirmām kārtām arī droša, “Akropole” turpina veikt preventīvos drošības pasākumus, kā arī ieviesusi jaunus risinājumus, piemēram, automātisku eskalatoru rokturu dezinfekciju ar UV gaismu, gaisu attīrošas iekārtas liftos un citus piesardzības un dezinficēšanas pasākumus “Akropole” apmeklētāju un darbinieku drošībai.

Zaļā Josta - Reklāma