Aicinām baudīt zelta rudeni un iepazīt topošo Valmieras novadu

Vai esi jau pamanījis, cik skaisti krāšņā rudens ota glezno Latvijas dabu? Šis ir īstais laiks, kad aut kājas un doties ieraudzīt pašu acīm dabas krāšņumu topošajā Valmieras novadā! Valmieras Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču novadu aicina piedalīties tūrisma akcijā “Iepazīsti savējos”, kas norisināsies līdz 31.oktobrim!

Dalībniekiem, vadoties pēc foto fragmentiem un raksturojošiem pavedieniem objektu aprakstos, jāatrod konkrētās vietas dabā. Netālu no foto fragmenta vietām atradīsies koka ripa ar iegravētu jautājumu. Atbildes uz jautājumiem aicinām ierakstīt akcijas bukletā. Ja tomēr nevedas nojaust vietu pēc foto fragmenta vai norādēm, iespējams izmantot arī bukletā norādītās GPS koordinātas, kas akcijas dalībniekus aizvedīs uz konkrētajiem objektiem. Apceļojot Valmieras pusi, būs iespējams iepazīt senas muižas un dabas vietas un vērot, kā zeltaino lapu plīvurs tās ietinis rudenīgā seģenē. Izstaigājot takas un apmeklējot dažādus dabas objektus, varēs sajust krāsu, smaržu, ūdens čalošanas un putnu dziesmu daudzveidību, kā arī atklāt Gaujas un Salacas ieleju rudens krāšņumu. 

Kopskaitā tūrisma akcijā iekļautas 20 dažādas vietas gan Valmieras pilsētā, gan apkārtējos novados. Lai pretendētu uz galveno balvu – tūristu klases velosipēdu– vai citām veicināšanas balvām, nepieciešams apmeklēt vismaz desmit objektus.

Aizpildītos akcijas bukletus līdz 2020.gada 2. novembrimgaidīsim Valmieras TIC (Rīgas ielā 10 Valmierā, LV-4201) vai Valmieras pilsētas pārstāvniecībā Rīgā (11.novembra krastmalā 29 Rīgā, LV-1050), ienesot tos klātienē vai arī atsūtot pa pastu (2.novembris – pasta zīmoga datums). 

Akcijas noslēguma pasākums plānots 2020.gada 7.novembrī Valmierā, kad spēles veiksmīgākie dalībnieki pēc nejaušības principa saņems veicināšanas balvas no Valmieras pilsētas, kā arī Beverīnas,Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču novada tūrisma uzņēmumiem. Galveno balvu – tūristu klases velosipēdu – nodrošina Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA “Aktīvā tūrisma centrs EŽI”. Laipni gaidīti Valmieras pusē! Lai piedzīvojums sākas! 

Zaļā Josta - Reklāma