Aicina pieteikties tirdzniecībai tradicionālajā “Miķeļdienas gadatirgū” 

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība izsludina pieteikšanos tirdzniecībai tradicionālajā pasākumā “Miķeļdienas gadatirgus”, kas norisināsies 24. septembrī pašā Vecrīgas sirdī – Doma laukumā.

Miķeļdienas gadatirgum aicināti pieteikties amata meistari – individuālie latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas priekšmetu izgatavotāji, zemnieki ar rudens ražas veltēm, gaļas, zivju, maizes, siera un to pārstrādes produktu individuālie ražotāji, biškopības produkcijas, kā arī no dabīgām izejvielām gatavotas kopjošās kosmētikas, pirts lietu un piparkūku individuālie ražotāji.

Pretendenti tirdzniecībai Rīgas pilsētas tradicionālajā rudens ražas svētku pasākumā varēs pieteikties no 25. augusta plkst. 10.00 līdz 31. augusta plkst. 17.00, aizpildot veidlapu un nosūtot to uz e-pasta adresi [email protected].

Informācija par pieteikšanos tiks publicēta tīmekļvietnē www.kultura.riga.lv, koncertorganizācijas “Ave Sol” tīmekļvietnē avesol.riga.lv,  kā arī pašvaldības Facebook kontā“Rīgā notiek” un  koncertorganizacijas “Ave Sol”Facebook kontā.

Papildu informācija par tirdzniecības organizēšanu pieejama darba dienās no plkst. 09.00 līdz plkst. 17.00 pa tālruni 67181130 vai e-pastā [email protected].

Rīdzinieki un pilsētas viesi pasākuma laikā – sestdien, 24. septembrī, no plkst. 09.00 līdz plkst. 17.00 – varēs iegādāties bagātīgās rudens ražas veltes un lietišķās mākslas meistaru darinājumus. Latvijas laukos augušos ķirbjus un dārzeņus, grozus ar āboliem, bumbieriem, dzērvenēm un brūklenēm. Saimnieces piedāvās pašu gatavotus ievārījumus, sierus, kārdinošus pīrāgus un pašceptu maizi. Varēs baudīt un nopirkt medu, gaļas kūpinājumus, gardas plekstes, zeltainas reņģes un citas zivis, jo Miķeļi iekrīt visbagātākajā ražas laikā, tādēļ mielasta galds šai dienā vienmēr bijis ēdienu pārpilns. Savukārt amatnieku teltīs varēs atrast gan etnogrāfiskus, gan mūsdienīgus izstrādājumus – tekstilu, keramiku, rotas, koka darinājumus un daudz ko citu.

Pasākums notiks ar Rīgas domes atbalstu. To rīkos Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība.

Informāciju sagatavoja: Raimonds Grants – Rīgas domes Komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Zaļā Josta - Reklāma