Adebajo, iespējams, spēlēs ceturtajā spēlē, ”Heat” apņēmības pilni panākt 2:2 sērijā

Džimijs Batlers, triecot bumbu grozā no augšas. Foto: AFP/Scanpix

Šonakt tiks aizvadīta Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijas ceturtā spēle starp Losandželosas ”Lakers” un Maiami ”Heat” vienībām, kur sērijā līdz četrām uzvarām ar 2:1 vadībā ir ”Lakers”. Iespējams, ceturtajā mačā ”Heat” varēs palīdzēt Bems Adebajo, kamēr Goranam Dragičam tā, visticamāk, būs jāizlaiž. 

Sērijas trešajā spēlē Maiami ”Heat”, pateicoties teicamam Džimija Batlera sniegumam un triple double, ar 115:104 pārspēja Losandželosas ”Lakers” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 1:2. Batlers trešajā mačā izcēlās ar 40 punktiem, 11 atlēkušām bumbām un 13 rezultatīvām piespēlēm un kļuva par trešo spēlētāju līgas vēsturē, kurš finālā sasniedzis triple double, gūstot 40 punktus, aiz Džerija Vesta un Lebrona Džeimsa. Sērijas ceturtā spēle naktī uz trešdienu. 

”Heat” galvenais treneris Eriks Spoelstra domā, ka, visticamāk, Batleram šāds sniegums būs jāparāda arī sērijas ceturtajā spēlē, lai komandai būtu izredzes cīņā par uzvaru: ”Viņam ir jāveido izspēles un jāgūst punkti. Iepriekšējā spēlē viņa pienesums bija lielisks un, visticamāk, ko līdzīgu Džimijam nāksies parādīt arī ceturtajā spēlē.” Šobrīd uz jautājuma zīmes ir Bema Adebajo un Gorana Dragiča dalība sērijas ceturtajā spēlē. Abi izlaiduši jau divas spēles, gūstot traumas pirmajā cīņā. Lielāka iespēja piedalīties spēlē ir Adebajo kā Dragičam. 

Tikmēr ”Lakers”, kas aizvadīja samērā vāju trešo spēli, gatavojas atgriezt sniegumu iepriekšējā līmenī. Arī abi līderi, Lebrons Džeimss un Entonijs Deiviss neaizvadīja to labāko sniegumu sērijas trešajā mačā. Īpaši neproduktīvs sniegums Deivisam – tikai 15 punkti un lietderības koeficients -26. Frenks Vogels atzina, ka trešajā spēlē ”Heat” bija pārāki: ”Uzslavas viņiem. Mēs atsevišķos brīžos bijām pārāk neuzmanīgi. Maiami uzvarēja gan ar savu aizsardzību, šajā spēlē viņi bija ļoti aktīvi. Mēs nepārkārtojāmies tik veiksmīgi, kā plānots un tas mums jāuzlabo uz nākamo spēli.” 

Lebrons Džeimss tikmēr apgalvoja, ka uz nākamo spēli arī viņam jāparāda labāks sniegums: ”Kamēr sērija nav beigusies, es koncentrējos uz to, lai pabeigtu iesākto darbu. Protams, neviens negrib zaudēt. Man riebjas šī sajūta, īpaši, kad zini, ka nenospēlēji savā līmenī un svētdien es neaizvadīju labu spēli. Par to uzņemos atbildību un noteikti aizvadīšu labāku nākamo maču.” 

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com 

Zaļā Josta - Reklāma