16 gadus vecais Sliede pēc debijas Virslīgā devies pārbaudē uz Portugāli

Niks Sliede (no kreisās) gaisa divcīņā. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova/RFS

Latvijas futbola klubs RFS pavēstījis par 16 gadus vecā centra aizsarga Nika Sliedes došanos divu nedēļu ilgā pārbaudē uz pazīstamo Portugāles klubu “Braga”.

“RFS komandas 16 gadus vecais aizsargs Niks Sliede šobrīd atrodas Portugāles klubā “Braga”. Vakar viņš aizvadīja pirmo treniņu U23 komandas sastāvā. Pārbaudē Portugālē Niks kopumā pavadīs divas nedēļas,” šorīt paziņojis galvaspilsētas klubs.

Iepriekšējā sestdienā Sliede debitēja Virslīgā, pamatlaika priekšpēdējā minūtē pret “Mettu” (3:0) nomainot Vitāliju Jagodinski. Debiju pirmajā komandā viņš piedzīvoja jau septembra beigās, kad aizvadīja otro puslaiku Latvijas kausa astotdaļfinālā pret “Audu” un graujošajā uzvarā izcēlās ar noslēdzošajiem vārtiem – 8:0.

Liepājas futbola audzēknis RFS rindas papildināja šajā vasarā. Šogad viņš ir aizvadījis četras spēles Latvijas U17 izlasē, bet iepriekšējā gadā ar Latvijas U16 izlasi devās uz turnīru Maldīvu salās. Liepājas U19 komandas sastāvā Sliede jau pirms gada bija Portugālē, paliekot rezervē UEFA Jaunatnes līgas spēlē pret “Porto” (2:4).

“Braga” pirmā komanda pašlaik ir Portugāles čempionāta vicelīdere un piedalās arī UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, spēlējot vienā apakšgrupā ar Andreja Cigaņika pārstāvēto Luhanskas “Zorya” un pirmajā aplī izcīnot divas uzvaras. Savukārt “Braga” otrā komanda ir savas zonas līdere Portugāles trešajā līgā.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

Zaļā Josta - Reklāma