100 jaundzimušie saņēmuši ilgtspējīgus zīdaiņu pūriņus

Labdarības iniciatīvas “Atbildīga izvēle no pirmās dzīves dienas” ietvaros 100 Latvijas jaundzimušie saņēma īpašos zīdaiņu pūriņus ar pirmajām drēbītēm un higiēnas precēm. Īpašos pūriņus, kuros iekļautas tikai videi draudzīgas lietas, savā jubilejas gadā dāvināja vadošais degvielas tirgotājs Latvijā Nestesadarbībā ar Rīgas Dzemdību namu. 

Aizvadītajā gadā Nesteatzīmēja 30 gadu darbību Latvijā un savā jubilejā dāvināja īpašos “Nestezīdaiņa pūriņus” tiem mazuļiem, kas piedzima Rīgas Dzemdību nama katra mēneša 30. datumā sākot no jūnija. Pūriņus kopumā saņēma 59 zēni un 41 meitene, no kuriem četri bija dvīnīšu pāri. 

Pūriņš ir aizceļojis pie ģimenēm teju no visas Latvijas, un tajā iekļautās ilgtspējīgās drēbītes un higiēnas preces sniedza iespēju jaunajiem vecākiem jau no pirmās dzīves dienas savam mazulim sniegt apzinātu iespēju dzīvot tīrākā un dabiskā vidē. 

“Savā jubilejas gadā vēlējāmies pasniegt īpašu dāvanu plašākai sabiedrībai un vienlaikus akcentēt to, cik būtiski ikvienam no mums jau šodien lūkoties ar skatu nākotnē, rīkoties atbildīgi un saudzēt apkārtējo vidi. Bērni ir mūsu nākotne, iedvesma un motivācija būt atbildīgiem, pieņemt atbildīgus lēmumus ik dienu un visiem kopā sekmēt to, ka saviem bērniem un viņu bērniem atstāsim zaļāku planētu. Ceram, ka šis pūriņš un idejas, ko tas iemieso, mūsu A planētas jaunpienācējiem jau šūpulī ieliks mīlestību un cieņu pret vidi,” stāstaArmands Beiziķis, Neste Latvijavaldes priekšsēdētājs.

Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Santa Markova: “Braucot mājās no Dzemdību nama, jaunie vecāki līdzi ved visdārgāko dāvanu – jaundzimušo  bērniņu! Tām ģimenēm, kuras ieguva šos zīdaiņu pūriņus, tika dāvātas papildu pozitīvas emocijas un, protams, materiāls atbalsts. Gan labas emocijas, gan finansiāls atspaids ģimenēm ir īpaši nozīmīgs šajā sarežģītajā epidēmijas laikā. Tāpēc visu ģimeņu vārdā saku Neste Latvijapaldies par lielisko iniciatīvu!”

Labdarības projektā “Atbildīga izvēle no pirmās dzīves dienas” Rīgas Dzemdību nama 3., 4. un 6. stāvā ir izveidotas un uzstādītas arī īpašas instalācijas – fotosiena, pie kuras jaunie vecāki ar magnētiņiem var salikt sava jaundzimušā bērniņa vārdu un dzimšanas datumu, tādējādi iemūžinot skaisto mirkli, kad bērniņš ir ieradies šajā pasaulē. Instalācijas simbolizē jaundzimušo bērniņu nonākšanu uz mūsu vienīgās jeb A planētas, kurā ir būtiski pieņemt atbildīgas izvēles jau no pirmās dzīves dienas, jo citas jeb B planētas mums vienkārši nav. Populārākie vārdi starp šo pūriņu saņēmējiem meitenēm ir Sofija, Emīlija, Laura un Estere, savukārt zēniem – Dāvids, Markuss, Emīls, Hugo un Timurs. 

Nestezīdaiņa pūriņš” darbojas saskaņoti ar Nesteglobālomisiju un turpina uzņēmuma sociālo iniciatīvu Latvijā – “A Planēta”, kurā Nesteaicina pievērst uzmanību ikdienas paradumiem un ar reāliem darbiem “atgriezties” pilnvērtīgā dzīvē uz vienīgās planētas, kas mums ir, jeb “A Planētas”, jo citas planētas mums vienkārši nav. Nesteir pārliecināta, ka katrs solis pretim zaļākai ikdienai ir nozīmīgs, un cer, ka ikviena videi draudzīga ideja iedvesmo nākamajai. Plašāka informācija par sociālo iniciatīvu “A Planēta” pieejama: www.aplaneta.lv.

Zaļā Josta - Reklāma